fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Keď sa francúzsky fanúšik po finálovom zápase rozplakal, utešil ho malý Portugalčan

Máte tip? napíšte nám mailom

Euro 2016 bolo plné emócií

O dojemné momenty nebola na týchto Majstrovstvách Európy núdza. Radosť aj smútok po odohraných zápasoch neskrývali samotní hráči, ale pochopiteľne ani ich fanúšikovia. Počas posledného zápasu EURA boli priaznivci Francúzska i Portugalska napätí, a nakoniec, ako už dávno vieme, mali dôvod na radosť Portugalci.

Internet však obletela fotografia, na ktorej sa francúzsky fanúšik rozplakal, keď videl, že Francúzsko je už mimo dosah titulu “majstri”. V tom k nemu pribehol malý fanúšik Portugalska, pohladkal ho po ruke a objal ho. Utešoval ho a nakoniec si aj podali ruky.

Aj napriek tomu, že každý držal palce inému tímu a delil ich od seba výrazný vekový rozdiel, títo dvaja futbaloví nadšenci dokázali svetu, že aj keď ich delí iná predstava konca zápasu, ľuďom treba pomáhať a toto dieťa je krásnym dôkazom toho, že láska k ostatným ľuďom tu ešte stále je.
objatie

chlapec

Portugalsko

Zdroj: dailymail.co.uk

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií