fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Kedy mali slovenskí tínedžeri prvý sex, prvý bozk či prvú lásku – Odhalil to prieskum

Máte tip? napíšte nám mailom

A máme tu ďalší prieskum medzi Slovenskými tínedžermi. Teraz sme sa pýtali na otázky v rámci diskutovaných tém, akými sú sex a vzťahy. Čo si myslíte? Sú Slovenskí tínedžeri naozaj takí, že už v rannom veku majú veľké skúsenosti v intímnom živote? Možno vás tento prieskum prekvapí!
Priemerný vek uživateľa na facebookovej stránke #Priznania Tínedžerov je 18 rokov.
19% tínedžerov sa ešte nikdy nebozkávalo, 21% tínedžerov, ktorí sa zúčastnili ankety, sa bozkávalo ešte pred 12 rokom života!
1

48,7% tínedžerov na stránke priznania tínedžerov ešte nemalo sex. Zo zvyšných 51,3%, ktorí už majú svoje prvé sexuálne harašenie za sebou, to 13,5% opýtaných robilo v 15 roku života, 11,6% opýtaných v 16 roku. Potom to nasledovalo klasicky, čím vyšší vek, tým nižšie percento.

2

Prekvapením bola otázka prvého vzťahu. 14,9% respondentov uviedlo, že mali prvý vzťah už pred 12 rokom života. 23,2% ľudí ešte vzťahy nemalo.
3
Pikantnejšou otázkou bolo napríklad sledovanie porna. 17,6% ľudí sleduje porno každý deň.39,4% ľudí vraj vôbec!
4
20,1% ľudí malo sex na verejnosti. 2,7% ľudí sex na verejnosti chcelo, len to neudobrila partnerka či partner.
5

Prečítajte si tiež:
Dnes je MDŽ! Viete, ako tento sviatok vlastne vznikol?

12,5% opýtaných malo sexuálne radovánky s viac ako tromi partnermi.
6

Čisto teoretická otázka. Ak by ťa zastavil niekto na ulici s tým, že sa chce s tebou vyspať, no má rovnaké pohlavie ako ty, išiel by si za milión? 22,1% ľudí povedalo áno! Celkovo 47,6% by za peniaze išlo a dokonca je tu 7% ľudí, ktorí by išli aj za 100€.
7

Zdroj: redakcia klocher.sk, Priznania tínedžerov

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií