fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Život na Marse?! Tento tvor bol zachytený na záberoch z vesmíru

Máte tip? napíšte nám mailom

Optický klam alebo živočích?

Amatérsky astronóm verí, že našiel dôkazy o reálnom živote hlodavcov na Červenej planéte. Údajného potkana/gigantickú myš  si všimol popri prezeraní fotografií a záznamov  z NASA.

Podľa tohto videa to vyzerá tak, že na Marse žijú väčšie myši, ktoré pobehujú po jeho povrchu. Aj keď žiadne oficiálne informácie o objave mimozemských myší na Marse NASA nezverejnilo, Joe White, ktorý vlastní ArtAlienTV hovorí, že toto stvorenie existuje, malo by mať dve alebo tri nohy a byť 60-90 centimetrov dlhé. V rozhovore pre Daily Mail Joe White pripustil, že  myš by však tiež mohla byť len optický klam, ale keďže tvor na obrázku má veľké uši, nos a oči dostatočne viditeľné, pravdepodobne pôjde buď o potkana alebo o veľkú myš.

Experti však trvajú na tom, že mnohé z týchto senzačných objavov zachytených na Marse sú v skutočnosti podivne tvarované kamene, ktoré balamutia predstavivosť ľudí a vytvárajú v nich dojem, že je to zviera.

Gigantická myš na Marse?

Zdroj: iflscience.com  youtube.com

Prečítajte si tiež:
Zamýšľal si sa niekedy nad tým, ako vnímajú farby nevidiaci? Vysvetlí ti to človek, ktorý je celý život slepý
Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií