Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Život na Marse?! Tento tvor bol zachytený na záberoch z vesmíru

Optický klam alebo živočích?

Amatérsky astronóm verí, že našiel dôkazy o reálnom živote hlodavcov na Červenej planéte. Údajného potkana/gigantickú myš  si všimol popri prezeraní fotografií a záznamov  z NASA.

Podľa tohto videa to vyzerá tak, že na Marse žijú väčšie myši, ktoré pobehujú po jeho povrchu. Aj keď žiadne oficiálne informácie o objave mimozemských myší na Marse NASA nezverejnilo, Joe White, ktorý vlastní ArtAlienTV hovorí, že toto stvorenie existuje, malo by mať dve alebo tri nohy a byť 60-90 centimetrov dlhé. V rozhovore pre Daily Mail Joe White pripustil, že  myš by však tiež mohla byť len optický klam, ale keďže tvor na obrázku má veľké uši, nos a oči dostatočne viditeľné, pravdepodobne pôjde buď o potkana alebo o veľkú myš.

Experti však trvajú na tom, že mnohé z týchto senzačných objavov zachytených na Marse sú v skutočnosti podivne tvarované kamene, ktoré balamutia predstavivosť ľudí a vytvárajú v nich dojem, že je to zviera.

Gigantická myš na Marse?

Zdroj: iflscience.com  youtube.com

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií