fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Koronavírus si na Slovensku vyžiadal viac ako 20-tisíc úmrtí, prezidentka si uctila obete

„Tisícky rodín prišli o svojich blízkych a na bolesť spojenú s pandémiou nezabudnú nikdy,” uviedla prezidentka.

Máte tip? napíšte nám mailom

11.5.2022 (Webnoviny.sk) – Slovensko dnes prekročilo hranicu 20-tisíc úmrtí na ochorenie COVID-19, informovala prezidentka SR Zuzana Čaputová na sociálnej sieti. Ich pamiatku si uctila zapálením sviečky v kaplnke v Prezidentskom paláci.

Koronavírus sa prehnal našou krajinou, dal za pravdu varovaniam vedcov a zanechal za sebou trvalú jazvu v podobe najvyššej miery nadmerných úmrtí od druhej svetovej vojny. Väčšina z nás bude na uplynulé roky spomínať ako na ťažké obdobie najmä kvôli nevídanej miere izolácie a sebaobmedzovania. Tisícky rodín prišli o svojich blízkych a na bolesť spojenú s pandémiou nezabudnú nikdy,” uviedla prezidentka.

Viac o téme: Koronavírus

Viac k témam: COVID-19, Koronavírus
Zdroj: Webnoviny.sk – Koronavírus si na Slovensku vyžiadal viac ako 20-tisíc úmrtí, prezidentka si uctila obete © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií