fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Krajniak počíta s tým, že z vlády odídu aj zvyšní nominanti SaS, Sme rodina potom predloží svoje požiadavky

Pri najbližšej schôdzi parlamentu by sa podľa ministra práce mali odložiť všetky politické konflikty.

Máte tip? napíšte nám mailom

4.9.2022 (Webnoviny.sk) – Minister práce, sociálnych vecí a rodiny Milan Krajniak (Sme rodina) počíta s odchodom zvyšných nominantov SaS z vlády. Povedal to v nedeľu v diskusnej relácii O 5 minút 12 RTVS s tým, že od SaS už neočakáva krok späť.

Ako ďalej Krajniak uviedol, hnutie Sme rodina sa následne chystá zvyšným koaličným partnerom predstaviť svoje požiadavky, ktorými podmieňuje ďalšie fungovanie koalície.

„Zastropovanie cien energii – plynu, tepla a elektriny. Po druhé – exekučná amnestia. Po tretie – rodičovský bonus. Po štvrté – zdanenie monopolov a tých regulovaných subjektov, ktoré zarábajú na tejto kríze,” zdôraznil minister.

Pri najbližšej schôdzi parlamentu by sa podľa neho mali odložiť všetky politické konflikty. „Tam sa sporme o to, aké má opozícia alebo my návrhy, ako pomôcť ľuďom,” dodal Krajniak.

Viac k témam: Koaličná kríza
Zdroj: Webnoviny.sk – Krajniak počíta s tým, že z vlády odídu aj zvyšní nominanti SaS, Sme rodina potom predloží svoje požiadavky © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií