fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Ktoré znamenie je kráľom bozkávania? Bezkonkurenčne TOTO! Jeho vášnivé bozky vás privedú do orgazmickej extázy

Máte tip? napíšte nám mailom

Tak čo, na akej priečke sa umiestnilo to tvoje?

12. KOZOROŽEC

Aký požičaj, taký vráť – heslo, ktorým sa jednorožci riadia v nejednej oblasti života. Inak tomu nie je ani v bozkávaní. Strnulí kozorožci sa budú pravdepodobne snažiť kopírovať váš štýl, zároveň však môžu byť vystresovaní myšlienkou, či sa vám to páči a nakoľko ste spokojní.

11. BLÍŽENEC

Tak ako do všetkého, aj do bozkávania sa vkladajú na 120% a dodajú mu poriadny energický náboj. Neraz sa však stane, že im ubehne aj nejaká tá slinka…

10. STRELEC

Rýchly, hravý a nezbedný jazýček strelcov vás pošteklí na tých najcitlivejších zákutiach. Nepreferujú dlhé a pomalé bozky, skôr sú za originalitu a výmyselnosť.

Pokračovanie na ďalšej strane

9. VODNÁR

Harmónia duše a tela je u vodnárov potrebná. Pokiaľ venujú bozky milovanej polovičke, dokážu do toho vložiť skutočne všetko. V opačnom prípade vám však spokojnosť nevieme zaručiť.

8. VÁHY

Váhaš nad váhami? Tak naber odvahu, od nich prvý krok čakať nemôžeš. Hoci stoja radi v úzadí, s jazykom sa vedia pekne pohrať.

Prečítajte si tiež:
Vedci objavili kurióznu metódu prinavrátenia pamäti. Mozog dostane elektrický šok

7. PANNA

Panna je neodškriepiteľná perfekcionistka – všetky jej bozky musia byť dokonalé a 100% uspokojivé. Je dosť možné, že si bude na tebe skúšať rôzne triky a nové štýly, ktoré odkukala z internetu.

Pokračovanie na ďalšej strane

6. LEV

Levy radi dráždia a provokujú. Hoci môžu začať jemnými a nežnými bozkami, buďte si istí, že ku koncu sa nezdržíte…

5. BARAN

Dobrodružný a spontánny baran nemá problém vrhnúť sa na teba v tej najmenej očakávanej chvíli. Takže pozor, vždy připraven!

4. RAK

Rak zapája do bozkávania celé telo. Špeciálnu pozornosť venuje citlivým zónam tvojho tela. A pozor na nebezpečné klepietka…

Pokračovanie na ďalšej strane

3. BÝK

Býk si k sebe len tak hocikoho nepustí. Takže ak ste vnikli do jeho intímnej zóny, môžete si gratulovať. Milujú umenie lásky a predohra je pre nich hotovým opijátom.

2. ŠKORPIÓN

Škorpión vždy spraví sebavedomo prvý krok a na povolenie sa nepýta. Bozkáva sa vášnivo a živočíšne. Tak nech ťa neprekvapí, keď pri horúcom francuzáku zaryje do teba aj pazúriky.

Prečítajte si tiež:
Celebrity sa rozhodli ukázať svetu bez make-upu! Spoznali by ste ich?

1 RYBY

Tamtadá, máme tu víťaza. Ich romantická duša ti bude dokonale naslýchať a dopraje ti presne to, po čom túžiš. A zmyselnými bozkami si ťa dovedie presna tam, kam chce…

 

 

 

Zdroj: https://odzadu.startitup.sk/ktore-znamenie-sa-najlepsie-bozkava-jednoznacne-toto/?utm_source=facebook&utm_medium=paidsocial&utm_campaign=Odzadu+all+posts+adespresso

Foto: https://pixabay.com/sk/n%C3%A1klonnos%C5%A5-obj%C3%ADmanie-bozk%C3%A1vanie-1853532/

https://pixabay.com/sk/l%C3%A1ska-p%C3%A1r-mlad%C3%BD-p%C3%A1r-bozk-n%C3%A1lada-1706572/

https://pixabay.com/sk/p%C3%A1r-bozk%C3%A1vanie-romantika-mu%C5%BE-%C5%BEena-1030767/

https://pixabay.com/sk/nevesta-%C5%BEen%C3%ADch-diev%C4%8Da-%C5%BEena-chlap-2607219/

https://pixabay.com/sk/bozk%C3%A1vanie-romantika-mu%C5%BE-%C5%BEena-p%C3%A1r-1149918/

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií