fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Ktorý deň v roku je označovaný ako ,,Čierny deň pre vzťahy”? Vieme, kedy sa deje najviac nevier vo vzťahu

Máte tip? napíšte nám mailom

Veľa ľudí tento článok otvorilo práve za účelom, aby si v daný deň svojho partnera časovo vyťažili čo najviac a tak ochránili svoj vzťah. Avšak, keď sa bojíte, že vás podvedie, nestojí to za to.

Avšak, existuje deň v roku, o ktorom vedci zistili, že má na rozvrhu najviac nevier a označuje sa ako ,,Čierny deň pre vzťahy.” Podľa zistených informácií a vykonaného prieskumu má toto označenie 18. november. Prečo to tak je síce nikto nevieme, no nejaké teórie tam sú..

Psychológovia sa samozrejme zaoberali otázkou, prečo je to práve tento deň v roku, no zistený údaj ostáva stále jednou veľkou neznámou. Niektorí zo psychológov sa domnievajú, že môže ísť o “úkaz” súvisiaci s Vianocami.Muži sú si totiž možno vedomí, že sviatky budú musieť tráviť s rodinou a na mimopartnerské či mimomanželské aférky nebudú mať čas. Preto sa ich snažia “vybaviť” v predstihu. Či už ide o tento alebo o nejaký ešte bizarnejší dôvod, určite ide o zaujímavé a prekvapivé zistenie.

couple-kissing-couch-sex-1280

Zdroj: indy100

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií