fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Ani groš si si na darčeky neodložil? Ej, ty! Tu máš tipy na lacné darčeky

Máte tip? napíšte nám mailom

Ééj, sviatky sú už za rohom a ty furt nič? Do darčeku ani ďob? Groše aj nahrabané, ale fantázie chýba? Môj zlatý, neboj sa, sme tu. Vianoce tento rok neumrú na tvojej lenivosti, ani mamka horkej slzy neuroní nad žiadnym darčekom. Hybaj na net a ťukni niečo zo sortimentu. Jakého? Šak my ti odporučíme. 

Mamku kríže omíňajú? Hen jej tinktúry dopraj

Neni sranda v takom veku ešte sa po svete potácať. “Tu ma bolí, tu ma pichá” to počúvaš často. Lenže chuderku mamičku ozaj bolí a ozaj pichá! Nebuc nevšímavý, venuj jej kus pohladenia tinktúrou ze žihlavy. Šak ona dobre ví, že jej takáto rastlina len prospeje, ešte jej dedo sa ňou nechal na reumu po chrbte vyšľahávať.

Darčeky na poslednú chvíľu? Ej, ty darebák! Hen máme pre teba tipy
Zdroj: valachshop.sk

Toľko toho tatka štorcuješ, že si tlak potrebuje tlmiť

Veru len dva varianty sú. Buď si vlastného spolutvoriteľa do hrobu bližšie posielať budeš a chémiou na tlak ho kŕmiť, alebo odjakživým apotekám uveríš a včelieho peľu mu naordinuješ. A ščul aj ušetríš, majú ho v akcii. No nezeber to.

Prečítajte si tiež:
Petra a Tomáš odhalili psychické choroby: Keď ich to chytí, nedokážu vstať z postele (ROZHOVOR)
Zdroj: valachshop.sk

Čo tam ženu po zástere, dobrého vínčiska jej nalej

A né len tak hocijakého, takého dobrého, liečivého. Človek moderný ščul na aróniu vsádza, a též né len tak hocijakú, ale bio pod horami pestovanú, na ovečkami ocikanej tráve. Pomóže jej lepšie hormón kľudniť, v piatok môžeš tak na futbal bez vreskotov chodievať. Ešte aj usmievať sa bude, lebo šak alkohol robí ženy šťastnými. Tobôž vínčisko.

Darčeky na poslednú chvíľu? Ej, ty darebák! Hen máme pre teba tipy
Zdroj: valachshop.sk

Priprav sa na predsavzatí, šak kúsek po Vánocach už sa pôjde na to

Jaké igelitky, ancijáša tvojho?! To sa už né len že nenosí, ale aj to je morálne neprípustné! Tam zásob celú famíliu fajnovými plátenkami, šak už aj pekné vyrábajú. 

Zdroj: valachshop.sk

Že sa z ponožek nikto nezjančí? No tak kukaj

Neverím tomu, že týmto artiklom volakoho znechutíš. Šak to je radosť pozerať a ešte väčšia nosiť. Baba hen furt na nohy mrzne, tak ščul ich bude mať jednak v teple a jednak pekne vyoblíkané.

Zdroj: valachshop.sk

Včelí obrúsek, nech chleba neobschýňa

Že med je superpotravina, to si sa v článkoch asi už dočítal. Ale tie včely toho vedia o dosť vácej. Ščul múdre hlavy aj taký eko artikel vyrábajú, do kerého si zabalíš desátu namiesto plastovej dózy a veru aj vďačnejšie to bude. Podaruj mamičke, poteší sa.

Prečítajte si tiež:
Opäť všetkých dostal. McGregor možno napokon zruší dôchodok a vráti sa
Zdroj: valachshop.sk

Ale ja fakt nemám penáze, sčul poradte

Jááj, ty darebák, zas si na seba šecko minul. Nevadí, aj tak vieme, jak budeš originálny a vyzerať, že si si na tom darčeku “jakože” dal záležať. Kukaj, toť máš instantnú horúcu čokoládu v kope. No normálne dáš do horúceho mlíka alebo smotany a za chvíľu je z toho kvalitný nápoj. To sa bude každému ľúbiť. 

Zdroj: valachshop.sk

A keď si nestihol ani len stromček ozdobiť, stačí tam takéto oringle nahádzať

Čačky mačky sa dneska nenosia, vraciame sa k tradíciam. Že nuda? Ani omylom, kukaj jaké sú krásne, drevené. Také ti aj starká bude závidieť. A rovno aj jej jedny zeber, budeš mať vybavené Vánoce 2020.

Zdroj: valachshop.sk
Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií