fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Špekuláciám je koniec: Lady Gaga ukázala priateľa

Máte tip? napíšte nám mailom

Lady Gaga na svojej sociálnej sieti konečne ukázala svojho priateľa. Je ním podnikateľ a filantrop, Michal Polanski.  

Po premiére filmu Zrodila sa hviezda si všetci fanúšikovia speváčky Lady Gaga mysleli, že randí s hercom Bradley Cooperom. Vo filme s ním prežívala nielen lásku, ale aj trápenie. Obaja spolu nahrali niekoľko skladieb a po premiére filmu ich bolo často spolu vídať na mnohých podujatiach, kde sa k sebe správali presne tak, ako vo filme.

Lady Gaga ukázala priateľa

Počas spoločných vystúpení si vymieňali zaľúbené pohľady, ale aj dotyky, a tak si celý svet myslel, že dvojica spolu randí. V tom čase bol však Bradley Cooper zadaný a nič nenasvedčovalo tomu, že by to mala byť pravda. V týchto dňoch je jasné, že pravda bola úplne inde. Sympatický herec Bradley Cooper sa rozišiel s priateľkou Irinou a našiel si náhradu. 

https://www.instagram.com/p/B7bhmNZFKsW/

Lámač ženských sŕdc je v týchto dňoch spájaný s hollywoodskou herečkou Anou de Armas. Informáciu potvrdili mnohé zahraničné bulvárne médiá po tom, čo ich spolu prichytili pri dôvernom rozhovore, kde nechýbali zamilované pohľady či nežnosti. S kým teda randí Lady Gaga?  

Prečítajte si tiež:
Toto je 5 záhadných ochorení, ktorých symptómy vás poriadne prekvapia a možno aj vydesia

Novým priateľom je Michal Polanski

Netrvalo dlho a svojho priateľa ukázala aj speváčka a víťazka viacerých hudobných ocenení. Nedávno sa s ním dokonca pochválila aj na sociálnej sieti. Zdieľala fotografiu, kde je v náručí podnikateľa a filantropa, Michala Polanskeho, a zdá sa, že je naozaj šťastná.  

,,V Miami sme sa nesmierne bavili,” napísala k svojmu postu Lady Gaga.

Michal Polanski je spoluzakladateľom Parker Institute for Cancer Immunotherapy, centra, ktoré sa snaží urýchliť vývoj imunoterapie a podporiť tak liečbu rôznych typov rakoviny. Médiá ju s podnikateľom odfotili po prvýkrát počas novoročných osláv v Las Vegas. Neskôr sa s ním objavila aj na finále najprestížnejšej ligy amerického futbalu NFL.

Svojho priateľa teda rozhodne neskrýva, a tak sa zamilovaných fotiek na jej sociálnych sieťach už čoskoro dočkáme oveľa viac.

Zdroj: Instagram, harpersbazaar.com

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií