fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Luxusný byt za 1 libru mesačne! Má to však jeden háčik!

Máte tip? napíšte nám mailom

Majiteľ luxusného apartmánu ponúka lukratívny byt len za 1 libru mesačne. Má to však maličký háčik. Vlastník domu zavesil na web takýto inzerát:

Mám krásny dom vo Fulhame s troma izbami, troma kúpeľňami a záhradou. Som ochotný ponúknuť hlavnú izbu apartmánu  slečne alebo mladému páru, ktorý je ochotný so mnou zaobchádzať ako s otrokom. Hlavná izba apartmánu má vlastnú veľkú kupelňu a menšiu pripojenú izbu, ktorá môže byť použitá na štúdium. Trochu o mne. Som 63-ročný “professional man.”

 

Najšťastnejšie dni môjho života boli, keď som bol otrokom. Nehľadáme intímny alebo sexuálny vzťah, chcem len vidieť sám seba ako domáceho a finančného otroka.”

Inzerát na luxusný byt

34-ročný Richie si všimol tento inzerát, a veľmi ho zaujal. “Veď, kde dostanete za 1 libru takýto luxus. No však po prečítaní celého inzerátu som ostal v šoku. Chce aby som s ním narábal ako s otrokom.” povedal mladík Richie.

“Ja som si potreboval nájsť obyčajný byt, za ktorý aj rád zaplatím. Nepotrebujem mať otroka. Ale určite sa niekto nájde, kto z 63-ročného pána spraví poriadneho otroka!” dodal.

Prečítajte si tiež:
Hollywoodska smotánka na Youtube: Zac Efron je tam len pár dní, no jeho videá už sledujú milióny

Seflie s bizarným inzerátom

byt

Zdroj: dailymail.co.uk

 

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií