fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Manželia nechali nafotiť narodené dvojčatá. Za krásnymi fotkami sa skrýva smutný osud jedného z nich

Máte tip? napíšte nám mailom

Manželom Lyndsay a Matthew Brentlingerovým z Toleda v americkom Ohiu sa dlhé roky nedarilo počať spoločné dieťa. Podarilo sa im to až v roku 2016 a v sobotu 17. decembra sa im narodili dokonca dvojčatá, ktorým dali meno William a Reagan.

twin-photoshoot-newborn-final-moments-william-brentlinger-lindsey-brown-3

Aj napriek tomu, že narodenie detí bolo šťastnou udalosťou, prinieslo so sebou smutný koniec pre jedno z detí. Chlapec William sa totiž narodil s rôznym abnormalitami a fungovala mu len pravá strana srdiečka.

twin-photoshoot-newborn-final-moments-william-brentlinger-lindsey-brown-1

O nedostatočnom vývoji bábätka informovali lekári manželov už v 23. týždni tehotenstva. Upozorňovali ich na to, že dieťa sa môže narodiť mŕtve. Malý William bol však bojovník a na tento svet napokon prišiel. A hoci nežil dlho, ale iba 11 dní, jeho otec Matthew opisuje, že to boli najšťastnejšie dni v jeho živote.

Aj keď sa rodina zmierila s tým, čo malo nastať, rozhodli sa spojiť s profesionálnou fotografkou Lindsey Brown, ktorá im urobila krásne fotky pred Vianocami. Aj vďaka ním ostane tejto rodinke mnoho spomienok a fotiek na malé anjelika Williama.

Spomínané fotky si môžete pozrieť na druhej strane…

Malý William bol bojovník a na tento svet napokon prišiel. A hoci nežil dlho, ale iba 11 dní, jeho otec Matthew opisuje, že to boli najšťastnejšie dni v jeho živote.

Aj keď sa rodina zmierila s tým, čo malo nastať, rozhodli sa spojiť s profesionálnou fotografkou Lindsey Brown, ktorá im urobila krásne fotky pred Vianocami. Aj vďaka ním ostane tejto rodinke mnoho spomienok a fotiek na malé anjelika Williama.

Prečítajte si tiež:
Viete si predstaviť bývanie v jaskyni? V Číne je jedna obrovská, ktorú obýva sto ľudí. Tí tam majú basketbalové ihrisko a kedysi tam bola i škola

twin-photoshoot-newborn-final-moments-william-brentlinger-lindsey-brown-2  twin-photoshoot-newborn-final-moments-william-brentlinger-lindsey-brown-4

twin-photoshoot-newborn-final-moments-william-brentlinger-lindsey-brown-7

twin-photoshoot-newborn-final-moments-william-brentlinger-lindsey-brown-11

twin-photoshoot-newborn-final-moments-william-brentlinger-lindsey-brown-14

twin-photoshoot-newborn-final-moments-william-brentlinger-lindsey-brown-16

twin-photoshoot-newborn-final-moments-william-brentlinger-lindsey-brown-21

Zdroj: www.boredpanda.com

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií