fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Marks vydal najosobnejšiu skladbu z albumu Kontrast a zároveň aj jeho DVD edíciu!

Máte tip? napíšte nám mailom

Kontrast sa blíži do finále!

Len pred rokom sa Marko so svojimi fanúšikmi podelil o informáciu, že počas najbližšieho roka bude každý tretí pondelok vydávať nové skladby s klipmi, ktoré dohromady poskladajú jedinečný a originálny celok s názvom Kontrast. Teraz je len maličký kúsok od finále a fanúšikom prináša rovno dve prekvapenia! Prvým je nový klip k skladbe Kým je čas, ktorú označil za veľmi osobnú, a druhým prekvapením je limitovaná CD-DVD edícia Kontrastu, ktorá je výsledkom dvojročnej práce Marka a jeho tímu. Skladba s podtémou #Vďačnosť je predposledná z celého albumu, a o 3 týždne, teda 27.02.2017, celý projekt vyvrcholí skladbou s rovnomenným názvom – Kontrast.

“Mrknite na predposledný klip z albumu Kontrast! 🙂 Nájdete v ňom autentické postavy a udalosti z môjho života,” hovorí Marko o skladbe číslo 15.

Marks – Kým je čas

Zdroj: youtube.com

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií