Martin Jakubec sa poriadne strápnil! Chcel využiť študentov, lenže tí mu to poriadne zrátali

Martin Jakubec sa poriadne strápnil! Chcel využiť študentov, lenže tí mu to poriadne zrátali

Toto Martin Jakubec vôbec nedomyslel…

Miláčik všetkých babičiek a akože spevák známych šlágrov, Martin Jakubec, sa v poslednom období snaží dostať do politiky a kandiduje za župana v Bratislavskom samosprávnom kraji (BSK). Na to, aby svoju osobu propagoval aj medzi mladšou generáciou mu slúži aj facebooková stránka Jakubec župan – BSK.


Na tejto svojej stránke, ktorá často mení aj názov, pred nejakým časom zverejnil vymyslený prieskum, podľa ktorého má práve on najvyššie volebné preferencie. Tentokrát sa pochválil fotkou so skupinkou vysokoškolákov, ku ktorej pridal popis “Ďalší súputníci, ktorí veria v zmenu na župe BSK.” Záberom chcel poukázať na to, že ho obľúbuje nielen staršia generácia, ale podporu má aj u mladých. Pravda je však úplne iná.

Martin Jakubec zverejnil fotografiu starú tri roky, so študentmi, ktorí sa s ním vyfotili kvôli zábave. A keď snímku na jeho stránke videli, okamžite reagovali. ,,Fotili sa s vami pre srandu, čo dobre viete, tak to láskavo stiahnite. Okrem toho je to fotka spred 3 rokov,“ znel jeden z komentárov. ,,Neveríme v žiadnu zmenu, pán Jakubec, fotili sme sa s vami pred 3 rokmi zo srandy. Dajte to dolu a nepoužívajte to na svoj politický marketing,“ napísala do komentára študentka, ktorá sa na fotke nachádza. Ďalšie z komentárov boli obohatené o vulgarizmy a okrem toho sa tam objavil aj názor, že toto konanie je aj na podanie trestného oznámenia.

Martin Jakubec po pár hodinách túto fotografiu zo svojej stránky odstránil!

schranka-06-2

 

 

Zdroj: Facebook

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  Aby neprepadol výlet, partia kamarátov pozvala cudzinca! Čo nasledovalo?
Google+ Linkedin

Written By :

„Najväčším šťastím človeka je žiť pre to, za čo by bol ochotný zomrieť.“ - Honore De Balzac

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

*

*