fbpx
Matka nechala nafotiť svojho syna ako zombie. Keď zistíte dôvod, prečo to urobila, nebudete ju odsudzovať, ale obdivovať!

Matka nechala nafotiť svojho syna ako zombie. Keď zistíte dôvod, prečo to urobila, nebudete ju odsudzovať, ale obdivovať!

Urobili by ste v jej prípade niečo podobné aj vy?

Austrálska matka Amy Louise sa postarala o poriadny rozruch. Za všetko mohli fotky jej syna, ktoré uverejnila na internete. Nešlo však o klasické narodeninové fotky, ale malý Phoenix oslávil svoje narodeniny v tématike zombie. To sa samozrejme nepozdávalo viacerým ľuďom, a tak si matka vyslúžila poriadnu kritiku. “Povedali mi, že som bola zlá matka, že som mohla poškodiť jeho duševné zdravie,” prezradila Amy.

Odpoveď na seba nenechala dlho čakať a austrálska matka zverejnila srdcervúci odkaz, v ktorom vysvetľuje, prečo sa rozhodla pre takéto netradičné fotenie. Po jeho prečítaní zostanete v šoku.

mom-gets-criticized-over-sons-zombie-cake-photo-shoot-reveals-the-heartbreaking-secret-behind-it-5a9ecae5a7135__605

Amy zažila pri pôrode jedny z tých najhorších chvíľ v živote. Jej syn priamo po narodení nedýchal, a tak sa so svojím snúbencom nazdávali, že ich dieťa zomrelo. Skúsení lekári sa však chlapčeka pokúsili zachrániť a po 13 minútach sa im to konečne podarilo. Chlapček začal dýchať 31. októbra, kedy viacerí oslavujú americký sviatok Halloween a matka ho symbolicky nazvala “zombie dieťa. Chlapček dostal meno Phoenix, čo znamená vystúpiť z popola.

mom-gets-criticized-over-sons-zombie-cake-photo-shoot-reveals-the-heartbreaking-secret-behind-it-5a9ecc76ab7bb__605

Aj preto prišlo matke správne a originálne nafotiť jeho narodeniny v tématike zombie. “Čo lepšie ako tortu s tematikou zombie mohol dostať malý chlapec, ktorý bol vyhlásený za mŕtveho a potom zázračne prežil na Halloween,” dodala matka.

zombie-cake-kid-photoshoot-phoenix-amy-louise-amanda-queen-1-5a9ec7220b684__605

zombie-cake-kid-photoshoot-phoenix-amy-louise-amanda-queen-3-5a9ec70133260__605

zombie-cake-kid-photoshoot-phoenix-amy-louise-amanda-queen-4-5a9ec6ff38b68__605

zombie-cake-kid-photoshoot-phoenix-amy-louise-amanda-queen-5-5a9ec6fd24220__605

zombie-cake-kid-photoshoot-phoenix-amy-louise-amanda-queen-6-5a9ec6fb14978__605

Zdroj: www.boredpanda.com

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  Aj zvieratá vedia cítiť a preukázať emócie ako deti. Neveríš?
Google+ Linkedin
Klocher

Autor:

Magazín, ktorý tvoríme spolu