fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Matka nechala nafotiť svojho syna ako zombie. Keď zistíte dôvod, prečo to urobila, nebudete ju odsudzovať, ale obdivovať!

Urobili by ste v jej prípade niečo podobné aj vy?

Austrálska matka Amy Louise sa postarala o poriadny rozruch. Za všetko mohli fotky jej syna, ktoré uverejnila na internete. Nešlo však o klasické narodeninové fotky, ale malý Phoenix oslávil svoje narodeniny v tématike zombie. To sa samozrejme nepozdávalo viacerým ľuďom, a tak si matka vyslúžila poriadnu kritiku. “Povedali mi, že som bola zlá matka, že som mohla poškodiť jeho duševné zdravie,” prezradila Amy.

Odpoveď na seba nenechala dlho čakať a austrálska matka zverejnila srdcervúci odkaz, v ktorom vysvetľuje, prečo sa rozhodla pre takéto netradičné fotenie. Po jeho prečítaní zostanete v šoku.

mom-gets-criticized-over-sons-zombie-cake-photo-shoot-reveals-the-heartbreaking-secret-behind-it-5a9ecae5a7135__605

Amy zažila pri pôrode jedny z tých najhorších chvíľ v živote. Jej syn priamo po narodení nedýchal, a tak sa so svojím snúbencom nazdávali, že ich dieťa zomrelo. Skúsení lekári sa však chlapčeka pokúsili zachrániť a po 13 minútach sa im to konečne podarilo. Chlapček začal dýchať 31. októbra, kedy viacerí oslavujú americký sviatok Halloween a matka ho symbolicky nazvala “zombie dieťa. Chlapček dostal meno Phoenix, čo znamená vystúpiť z popola.

mom-gets-criticized-over-sons-zombie-cake-photo-shoot-reveals-the-heartbreaking-secret-behind-it-5a9ecc76ab7bb__605

Aj preto prišlo matke správne a originálne nafotiť jeho narodeniny v tématike zombie. “Čo lepšie ako tortu s tematikou zombie mohol dostať malý chlapec, ktorý bol vyhlásený za mŕtveho a potom zázračne prežil na Halloween,” dodala matka.

zombie-cake-kid-photoshoot-phoenix-amy-louise-amanda-queen-1-5a9ec7220b684__605

zombie-cake-kid-photoshoot-phoenix-amy-louise-amanda-queen-3-5a9ec70133260__605

zombie-cake-kid-photoshoot-phoenix-amy-louise-amanda-queen-4-5a9ec6ff38b68__605

zombie-cake-kid-photoshoot-phoenix-amy-louise-amanda-queen-5-5a9ec6fd24220__605

zombie-cake-kid-photoshoot-phoenix-amy-louise-amanda-queen-6-5a9ec6fb14978__605

Zdroj: www.boredpanda.com

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií