fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Matke zo Šale odobrali deti, svojim ratolestiam pravidelne nadávala a bila ich

Deti boli umiestnené do špecializovaného zariadenia a s podozrivou momentálne prebiehajú procesné úkony.

Máte tip? napíšte nám mailom

27.7.2022 (Webnoviny.sk) – Polícia v Šali aktívne rieši prípad ženy, ktorá svojim deťom okrem nadávok uštedrila podľa vlastných videí aj bitku. Vyšetrovateľ už začal voči nej trestné stíhanie vo veci trestného činu týrania blízkej a zverenej osoby. Informuje o tom na sociálnej sieti nitrianska krajská polícia.

Na sociálnych sieťach boli predtým zverejnené videá, na ktorých mladá žena vulgárne nadáva svojim deťom a na jednom z nich dokonca dieťa udrie a kopne.

Deti boli podľa polície v spolupráci s príslušným úradom práce, sociálnych vecí a rodiny umiestnené do špecializovaného zariadenia a s podozrivou momentálne prebiehajú procesné úkony. „Ak to procesná situácia dovolí, budeme verejnosť o prípade aj ďalej informovať,“ dodáva polícia vo svojom statuse.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem

Viac k témam: Trestné stíhanie, týranie detí, Vyšetrovanie
Zdroj: Webnoviny.sk – Matke zo Šale odobrali deti, svojim ratolestiam pravidelne nadávala a bila ich © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií