Zamestnanci známeho fastfoodu prehovorili: Takto klame MC Donald´s svojich zákazníkov

Zamestnanci známeho fastfoodu prehovorili: Takto klame MC Donald´s svojich zákazníkov

Zamestnanci najväčšieho svetového fastfoodového reťazca sa rozrozprávali o praktikách, ktorými sa MC Donald´s obohacuje na úkor svojich zákazníkov!

Obľúbený fastfood MC Donald´s dosahuje ročne miliónové zisky, no i tak má potrebu sa obohacovať na úkor tých, vďaka ktorým funguje – na úkor zákazníkov. Takže ich zisky sú podstatne vyššie, nakoľko sa obohacujú potajomky na ľuďoch.


Zamestnanci tejto siete fastfoodov priznali, že museli absolvovať školenia, na ktorých sa mali naučiť, ako zámerne okradnúť zákazníkov o ich zaplatené jedlo. “Pracoval som v spoločnosti MC Donald’s a naučili ma, ako pri napĺňaní škatuľky s hranolčekmi ju stlačiť tak, aby sa do nej zmestilo menej, no vyzeralo to, akoby krabička bola plná. Pravda je však taká, že tie škatuľky s hranolčekmi plné nie sú. Iba jeden zákazník tento trik odhalil. Vysypal hranolčeky do vrecka a potom ich dal naspäť do škatuľky, pričom ju druhýkrát naplnil len do polovice. Tak som mu musel dať viac hranolčekov,” spomína bývalý zamestnanec MC Donald´s. Podobné praktiky sa údajne využívajú aj pri čapovaní nápojov. Tie zamestnanci nezvyknú dolievať až po vrch, ako by mali.

Na týchto vyjadreniach netrvá len jeden jediný bývalý pracovník. Ide o stovky prípadov, kedy sú bývalí zamestnanci natoľko znechutení z praktík, ktoré fastfood chce, aby dodržiavali. Spoločnosť však všetky tieto tvrdenia odmieta a trvá na tom, že svojim zákazníkom poskytujú len tie najlepšie služby.

 

Prečítaj si tiež: ZAMESTNANEC ZVEREJNIL NECHUTNÉ FOTKY Z KUCHYNE V MC DONALD´S! KEĎ TO ZISTILO VEDENIE, DOSTAL VYHADZOV

 

 

Zdroj: Reddit

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  Slané, sladké, horké či kyslé? Vaše obľúbené chute prezradia mnoho o vašej osobnosti
Google+ Linkedin

Written By :

„Najväčším šťastím človeka je žiť pre to, za čo by bol ochotný zomrieť.“ - Honore De Balzac

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

*

*