fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Medvedev naznačil, že Moskva možno chce vymazať Ukrajinu z mapy sveta

Dmitrij Medvedev tiež uviedol, že Ukrajina chce získať skvapalnený zemný plyn od svojich „zámorských pánov“ so splatnosťou do dvoch rokov.

Máte tip? napíšte nám mailom

15.6.2022 (Webnoviny.sk) – Zástupca šéfa ruskej Bezpečnostnej rady Dmitrij Medvedev naznačil, že Rusko má pravdepodobne záujem o zničenie Ukrajiny.

Viac o téme: Vojna na Ukrajine

V príspevku na Telegrame napísal, že Ukrajina chce získať skvapalnený zemný plyn od svojich „zámorských pánov“ so splatnosťou do dvoch rokov.

Zobraziť fotogalériu k článku:
Vojna na Ukrajine (fotografie)

„Ale je tu otázka. Kto povedal, že o dva roky bude Ukrajina vôbec existovať na mape sveta?” napísal ďalej. Medvedev, ktorý je tiež bývalým prezidentom a premiérom, od začiatku vojny predviedol viacero tvrdých vyhlásení na adresu Ukrajiny a Západu.

Viac k témam: rusko-ukrajinský konflikt
Zdroj: Webnoviny.sk – Medvedev naznačil, že Moskva možno chce vymazať Ukrajinu z mapy sveta © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií