fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Meghan Markle sa tajne stretla s Hillary Clinton, nechýbal ani malý Archie

Máte tip? napíšte nám mailom

Meghan Markle je neustále pod drobnohľadom médií, ktorým neunikne takmer žiadna jej činnosť. Minulý týždeň sa stretla s Hillary Clinton a na ich priateľskom posedení bol aj malý Archie. Pozvánka na návštevu kráľovského páru prišla po rozhovore, ktorý poskytla Hillary jednému rádiu.

Meghan Markle jej napísala ako jedenásťročná

Vojvodkyňa zo Sussexu bola, podobne ako jej matka, vždy veľkou ochrankyňou práv. Vyrastala v Amerike a nie raz bola svedkom toho, ako sa niekomu ubližuje pre farbu pleti, národnosť alebo pohlavie. Jednou z tém rozhovoru Meghan Markle a Hillary Clinton bol aj list, ktorý bývalá herečka poslala vtedajšej prvej dáme USA. Mala 11 rokov, keď sa objavila reklama hlásajúca, že všetky ženy patria do kuchyne. Meghan to urazilo a ako mladé dievča napísala list viacerým vplyvným ženám. Dosiahla pomerne nevídaný úspech – reklama sa zmenila.

Stretnutie vo veľmi priateľskej atmosfére

Dámy sa stretli vo Frogmore Cottage, Windsorskom dome Meghan Markle a princa Harryho. Dámy sa zvítali priateľským objatím a  v tomto duchu sa nieslo celé popoludnie. Ako tvrdí nemenovaný zdroj, obe ženy sa navzájom veľmi obdivujú a rešpektujú. Možno aj preto si Harry a Meghan najali bývalého manažéra Hillary Clinton, ktorý pomáhal s komunikáciou v jej kampani. Chvíle pohody pri ich rozhovore dopĺňal aj malý Archie, ktorého bývalá prvá dáma s úsmevom vystískala. Reč tak prišla aj deti a vnúčatá.

View this post on Instagram

‪This evening The Duke and Duchess of Sussex accompanied Her Majesty The Queen and members of @TheRoyalFamily to the annual @RoyalBritishLegion Festival of Remembrance. This special event, which has taken place every year since 1923 at the @RoyalAlbertHall, commemorates all those who have lost their lives in conflicts.‬ • ‪This year’s Festival marked the 75th anniversary of a number of crucial battles of 1944, with a particular emphasis on the collaboration and friendship of the British, Commonwealth and Allied armies who fought them. A unique tribute was given to acknowledge those involved both past and present, culminating in a special parade of some of the last surviving veterans who fought and served in 1944.‬ • ‪Their Royal Highnesses, who last year attended their first Festival of Remembrance together, were honoured to once again pay tribute to all casualties of war and remember those that have made the ultimate sacrifice for their country.‬ ‪#FestivalOfRemembrance ‪#WeWillRememberThem‬ Photo © PA / Royal British Legion

A post shared by The Duke and Duchess of Sussex (@sussexroyal) on

Ľutuje ju preto, ako sa k nej správajú

Meghan Markle s manželom, princom Harrym, nedávno pustili do sveta dokument, kde sa posťažovali na neustály hon médií. Britániu rozdelili na dva tábory, kým jedni ich ľutovali, iným sa to zdalo umelé a zbytočné. Hillary Clinton sa v jednom z rozhovorov vyjadrila, že ako matka cítila iba potrebu objať ju a zastať sa jej, aby jej nikto neublížil a nedokázal ju ponížiť. Nešetrila ani chválou na všetky jej úspechy a snahu urobiť si svoju vlastnú cestu vo svete. Vyzdvihla aj podľa nej krásny milostný príbeh Medzi Meghan a Harrym, ktorý by mal každý oslavovať pre jeho romantiku. Ako sa teda ukazuje, dámy si navzájom naozaj veľmi fandia a vzájomné slová chvály si tak pravdepodobne ešte v budúcnosti vypočujeme.

https://www.instagram.com/p/B2FCKF8pWC-/?utm_source=ig_embed

Prečítajte si tiež:

Chcete byť krásna ako Meghan Markle? Tu sú jej tajomstvá krásy

Zdroj: harpersbazaar.com  people.com

 

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií