fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Messenger chystá asi najnepríjemnejší update, ktorý doposiaľ vydali. Otravovať ťa totiž bude táto záležitosť

Máte tip? napíšte nám mailom

Kto v dnešnej dobe nepozná Facebook? Samozrejme, nájdu sa aj takí, no dovolíme si odhadnúť, že viac ako 80% ľudí do 50 rokov minimálne počuli o tejto populárnej sociálnej sieti.

Facebook už celkom dávno vydal aj vlastnú aplikáciu menom Messenger, ktorá zo začiatku pôsobila vcelku príjemne. Žiadne prehnané vychytávky, jednoducho plynulá komunikácia ce internet. Časom však začali naň vychádzať updaty, ktoré však boli čoraz horšie. Najnovší update prinesie to, čo ľudia naozaj nenávidia. Reklamy!

facebook-messenger1-ss-1920

Už v januári spustil Facebook testovanie reklám v Messengeri pre úzku skupinu užívateľov. Reklamy na teba vyskočia hneď po otvorení aplikácie a budú prispôsobené obsahom na každého užívateľa osobitne. Po kliknutí na jednu z nich bude užívateľ automaticky presmerovaný na daný produkt. Aby reklám nebolo málo, budú sa vyskytovať aj priamo v „chate“. Facebook zatiaľ neuviedol, či sa reklám dočká aj zjednodušená verzia Messenger Lite. Faktom však je, že ak máš rád reklamy, nabažíš sa!

Zdroj: gsmarena

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií