Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Známy športovec si myslel, že u Mii Khalify zaboduje tak ľahko, ako na trávniku. Precenil sa a kráska ho poriadne odfajčila

Známy športovec dúfal, že s bývalou hviezdou péčka mu to pôjde aspoň tak dobre, ako na trávniku. Lenže nestalo sa a dočkal sa akurát hanby.

Mia Khalifa – meno krásky, ktorá sa preslávila vďaka filmom pre dospelých, ktoré v minulosti natáčala, sa aj po opustení péčkovej kariéry teší veľkej popularite, obľube a záujmu. Veď kto by nechcel zaujať a zbaliť sexicu s libanonskými koreňmi, ktorá to v posteli skutočne vie… Záujem o Miu prejavil aj známy športovec Willson Contreras, ktorý hrá baseball za Chicago.

mwilson2

Baseballista teda nabral odvahu a niekdajšiu herečku pre dospelých oslovil prostredníctvom internetu a snažil sa s ňou nadviazať rozhovor. „Ahoj, ako sa máš?“ znela jeho správa adresovaná Mii. Lenže odpovede sa nedočkal. Nevzdával sa a začal jej písať viac správ. Po niekoľkých jeho pokusoch sa dočkal jednoslovnej odpovede – „Zbohom.“ Aj napriek tomu, že mu snedá kráska dala jasne najavo svoj nezáujem, športovec sa nevzdal a písal jej opäť.

mia-khalifa-foto

Jeho neoblomnosť začala liezť Mii na nervy a tak sa rozhodla pre rázny krok, ktorým ho chcela odbiť – spravila screenshoot ich konverzácie a neváhala ho zverejniť na svojom účte na Twitteri, kde ju sleduje viac než 2 milióny užívateľov. Známy športovec tak musí čeliť poníženiu a potupe, ktorá sa mu vďaka jeho idolu dostala a zároveň sa vyrovnať s tým, že so stále žiadanou ex hviezdou péčka sa nedostane ani len na prvú métu.

Takto sa Willson snažil konverzovať:

mwilson23

Slovenský preklad:

(Willson): „Ahoj, ako sa máš?“

(Willson): „Som presvedčený, že ti takýchto správ chodí veľa, no som tvoj veľký fanúšik.“

(Willson): 😝😘😘😘

(Willson): „Bolo by skvelé, keby si napísala aspoň ahoj.“

(Mia Khalifa): „Zbohom.“

(Willson): „LOL, dobré ránko.“

(Willson): „Pekné popoludnie.“

(Willson): „Moja kamarátka.“

 

 

Zdroj: Twitter

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií