Známy športovec si myslel, že u Mii Khalify zaboduje tak ľahko, ako na trávniku. Precenil sa a kráska ho poriadne odfajčila

Známy športovec si myslel, že u Mii Khalify zaboduje tak ľahko, ako na trávniku. Precenil sa a kráska ho poriadne odfajčila

Známy športovec dúfal, že s bývalou hviezdou péčka mu to pôjde aspoň tak dobre, ako na trávniku. Lenže nestalo sa a dočkal sa akurát hanby.

Mia Khalifa – meno krásky, ktorá sa preslávila vďaka filmom pre dospelých, ktoré v minulosti natáčala, sa aj po opustení péčkovej kariéry teší veľkej popularite, obľube a záujmu. Veď kto by nechcel zaujať a zbaliť sexicu s libanonskými koreňmi, ktorá to v posteli skutočne vie… Záujem o Miu prejavil aj známy športovec Willson Contreras, ktorý hrá baseball za Chicago.


mwilson2

Baseballista teda nabral odvahu a niekdajšiu herečku pre dospelých oslovil prostredníctvom internetu a snažil sa s ňou nadviazať rozhovor. “Ahoj, ako sa máš?” znela jeho správa adresovaná Mii. Lenže odpovede sa nedočkal. Nevzdával sa a začal jej písať viac správ. Po niekoľkých jeho pokusoch sa dočkal jednoslovnej odpovede – “Zbohom.” Aj napriek tomu, že mu snedá kráska dala jasne najavo svoj nezáujem, športovec sa nevzdal a písal jej opäť.

mia-khalifa-foto

Jeho neoblomnosť začala liezť Mii na nervy a tak sa rozhodla pre rázny krok, ktorým ho chcela odbiť – spravila screenshoot ich konverzácie a neváhala ho zverejniť na svojom účte na Twitteri, kde ju sleduje viac než 2 milióny užívateľov. Známy športovec tak musí čeliť poníženiu a potupe, ktorá sa mu vďaka jeho idolu dostala a zároveň sa vyrovnať s tým, že so stále žiadanou ex hviezdou péčka sa nedostane ani len na prvú métu.

Takto sa Willson snažil konverzovať:

mwilson23

Slovenský preklad:

(Willson): “Ahoj, ako sa máš?”

(Willson): “Som presvedčený, že ti takýchto správ chodí veľa, no som tvoj veľký fanúšik.”

(Willson): 😝😘😘😘

(Willson): “Bolo by skvelé, keby si napísala aspoň ahoj.”

(Mia Khalifa): “Zbohom.”

(Willson): “LOL, dobré ránko.”

(Willson): “Pekné popoludnie.”

(Willson): “Moja kamarátka.”

 

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  Študentka napísala odkaz svojim susedom na internáte, ktorí boli pri tom hlučnejší. Prišla odpoveď!

 

Zdroj: Twitter

Google+ Linkedin

Written By :

„Najväčším šťastím človeka je žiť pre to, za čo by bol ochotný zomrieť.“ - Honore De Balzac

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

*

*