fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Urobte si filmový večer: 3 snímky, ktoré naplnili kiná v roku 2018, vás chytia aj dnes

Máte tip? napíšte nám mailom

Pred pár mesiacmi ste netrpezlivo očakávali ich príchod do kín, dnes si filmy roku 2018 môžete pozrieť v pohodlí svojej obývačky. Tieto 3 snímky si rozhodne zaslúžia pozornosť opakovane.

Portál Reflex.cz uviedol zoznam top filmov roku 2018, ktoré sa dostali na prvé priečky vyhľadávania. Medzi najlepšími filmami nájdete rôzne žánre, my sme vybrali tie, ktoré sa skutočne dajú pozerať stále.

Najlepšie filmy roku 2018

Prvý človek

Top film minulého roku znázorňuje nielen let legendárneho Apolla 11 ale i vesmír vo fyzickej a poetickej podobe. Snímka prekvapila kvalitným spracovaním a dokonalým hereckým prejavom Ryana Goslinga, vďaka čomu si ho zamilovali aj ženy. Nezabudnuteľná kombinácia udalostí o živote a smrti, dokáže vzbudiť hlboké premýšľanie aj o takých témach, akými sú existencia ľudstva a života.

Zrodila sa hviezda

Druhým popredným filmom je Zrodila sa hviezda v hlavnej úlohe s Lady Gaga a Bradleyem Cooperem. Dojemný príbeh plný životných vzostupov a pádov chytil za srdce divákov po celom svete. Veľkým prekvapením pre verejnosť bola práve Lady Gaga, ktorá okrem svojho talentu na spev, v sebe objavila aj talent na herectvo. I keď film končí tragickou udalosťou, pútavý dej plný prekážok ale aj porozumenia dokazuje krásu bežného života. Možno práve citlivosť a nedokonalosť každodenných situácií je dôvod, prečo sa film stal takým úspešným.

Prečítajte si tiež:
Opäť sa blíži katastrofa! Kedy príde Deň nezávislosti - Nový útok?

Ready Player One

Tretím filmom je Ready Player One, ktorý zachytáva typicky teenagerské správanie, virtuálny svet aj maximálne používanie moderných technológií. Režisér Stevena Spielberg, ktorého možno nazvať kráľom mainstreamovej kinematografie do príbehu vsadil aj radostné emócie a humor, čím sa celkový dojem z filmu ešte viac zlepšuje. Snímka je podnetná aj z hľadiska obsahu, keďže v záberoch sú pravidelne odporúčané rôzne knihy, piesne či samotné videohry.

 

 

 

 

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií