fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Miroslava Fabušová, ktorá sa viezla s Borisom Kollárom vo vládnej limuzíne je stále na JIS-ke

Predseda parlamentu Boris Kollár mal v sobotu dopravnú nehodu. Zo zranení sa bude liečiť ešte niekoľko týždňov. V aute mu robila spoločnosť aj Miroslava Fabušová.

Máte tip? napíšte nám mailom

Včera večer Boris Kollár havaroval v Podunajských Biskupiciach.

Do jeho služobného auta malo z boku na križovatke naraziť vozidlo, ktoré nerešpektovalo červenú signalizáciu na semafore. Okrem neho sa vo vozidle viezla aj bývalá finalistka Miss Universe Miroslava Fabušová, informuje o tom portál Plus 7 dni.

Podľa informácií leží na JIS-ke a je ťažko hovoriť prognózy. K ďalším detailom ako a prečo bola s predsedom parlamentu, sa vyjadriť nechcela.

Snímka obrazovky o
zdroj: instagram.com/mirkafabus

Zlomený krčný stavec

Boris Kollár má po nehode zlomený krčný stavec a kľúčnu kosť. Minister obrany Jaroslav Naď pre televíziu Markíza povedal, že: “utrpel s vysokou pravdepodobnosťou aj zlomeninu kľúčnej kosti a má zlomený druhý stavec.“

Miroslava Fabušová

Miroslava Fabušová sa v šoubiznise pohybuje už niekoľko rokov. Ide o finalistku Miss Universe z roku 2001. Momentálne pracuje ako modelka a zároveň vizážistka.

Máte tip? napíšte nám mailom
Zdroj pluska
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií