Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Mladík surovo napadol svoju partnerku. Tá na celý incident zareagovala tak, že tomu nebudete chcieť uveriť…

Aj vy by ste sa zachovali rovnako ako toto dievča? Pochybujeme!

Spočiatku to vyzeralo na krásny párik, avšak, všetko sa rázom zmenilo! Iba 24-ročný Kyle Illingworth surovo zbil svoju priateľku Livvy Heppell. Stalo sa tak deň potom, ako sa Livvy zastavila u svojho priateľa po zabudnutý telefón. Kyle bol pod vplyvom alkoholu a extázy a v záchvate rozbil mladému dievčaťu nos, čeľusť a nadočnicový oblúk. Aby toho nebolo málo, dobitú priateľku nechal napospas osudu, a tak si mladé dievča muselo samé zavolať záchranku.

Pokračovanie pod reklamou
Pokračovanie pod reklamou

Šesť dní po útoku našla polícia útočníka, na ktorého čakal trest, pretože išlo podľa sudcu o jedno z najhorších ublížení na zdraví, aké videl.

Najzdrvujúcejšia je však skutočnosť, že napadnutá Livvy svojmu priateľovi odpustila a na Facebooku sa pochválila s nasledovným statusom: “Milujem svojho Kylea, čo by som dala za leňošenie v posteli so svojím chlapom.”

foto-par

Myslíte si, že jej reakcia je správna? Že jej priateľ už podobný incident nemôže zopakovať?

Zdroj: sip.denik.cz

Prečítajte si tiež:
Má tvár ako z japonského komiksu, no plastickú operáciu nikdy nepodstúpila!
reklama

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií