Motiváciu striedali emócie! Festival Na 100% nemôžeš ďalší rok vynechať!

Motiváciu striedali emócie! Festival Na 100% nemôžeš ďalší rok vynechať!

V dnešnej dobe sa dáva do popredia téma osobnostného rozvoja a motivácie. Rôzni kouči a spíkri so skúsenosťami odovzdávajú svoje know-how ľuďom, ktorí chcú žiť na 100 percent.


Podnikavci a ľudia, ktorí chcú zmeniť smer svojho života a naštartovať svoje podnikanie sa minulý víkend zúčastnili festivalu NA 100% – najväčšieho festivalu osobnostného rozvoja na Slovensku.

DSC_0003

V Košiciach sa 14. a 15. mája 2016 stretla koučovacia špička lídrov a profesionálov z “rybníka” zvanom biznis. Profesionáli vo svojom obore rozprávali o marketingovej komunikácii, reklamnej stratégii, o tom, ako podnikať na internete, pritiahnuť k sebe nových zákazníkov, ale svoje opodstatnenie mali aj témy, venujúce sa charizme, spiritualite či dokonca balenia a randenia.

Poprední spíkri, akými boli napríklad MARTIN MAŽÁR, MICHAL MIKULÁŠEK, MICHAL KOPECKÝ, PAVEL HIRAX BARIČÁK, MARTIN HLINKA, SUKHI WAHIWALA, či známy reper SUVERENO, odovzdali kúsok svojho ja a malé biznis tajomstvá všetkým zúčastneným podnikavcom. Poriadne dávky motivácie sa v starej radnici v Košiciach, striedali s emóciami.

DSC_0006

Boli sme pritom!

Niektorí spíkri sa pri svojom vystúpení zamysleli. “Prečo sú supermarkety a obchodné domy dnes také plné? Veď všetci mali byť tu!“. A mali pravdu. Pre ľudí, ktorí chcú pre seba niečo urobiť a chcú sa chytiť každej príležitosti to mohol byť prvý stupienok k ceste za úspechom. Ruku na srdce, každý chceme žiť dôstojne. Kto by nechcel byť šťastný a mať prácu, ktorá ho baví? Hostia na festivale Na 100% dávali návštevníkom rady a typy, ktoré stojí za to vyskúšať. A žiaden podnikavec neľutoval…

Standing ovation sme mohli vidieť hneď niekoľko krát. Ľudia, ktorí prišli, odovzdali na konci stretnutia svoje ďakujem všetkým organizátorom. Okrem motivačných vystúpení bola pre ne pripravená aj koučovacia zóna, VIP párty s rečníkmi, tombola, stánky s motivačnými predmetmi a knihami. Na začiatku druhého dňa sme boli svedkami krstu knihy Michala Kopeckého s názvom Príťažlivosť, ktorá už teraz zaznamenáva úspech.

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  Baví vás kreslenie no neveríte si? My vám dokážeme, že krásne kresliť môže každý, kto naozaj chce
Michal Kopecký
Michal Kopecký

Celé stretnutie sa skončilo príjemným vystúpením repera Suverena, ktorý svoj motivačný príbeh o spiritualite a pravom šťastí zakončil hudobným vystúpením. Jeho celoživotná a zásadná zmena pohľadu na život vyvolala množstvo emócií. Sám som sedel pri pani, ktorej sa pri Suverenových zážitkoch spustili slzy šťastia.

Neprežívajte, ale žite!

Organizátori nezaháľajú a hneď v pondelok sa pustili do príprav tretieho ročníka. Bude znova pre tých, ktorí chcú svoj život žiť naplno. Teda na 100%. Bude pre tých, ktorí sa neboja byť úspešní. Ktorí sa radi učia. Ktorí nechcú prežívať, ale žiť. O ďalšom ročníku budeme informovať aj na našej stránke www.klocher.sk. Organizátorom ďakujeme za pozvanie.

Viac o festivale, ale aj o rečníkoch sa dozvieš na www.na100percent.sk

DSC_0015
Suvereno Na 100%

 

Nech sa ti darí, nech si šťastný, nech nemáš nepriateľov

Zdroj: klocher.sk, FOTO: organizátori, Matúš Čopík

Google+ Linkedin

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

*

*