fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Muž násilím odtiahol manželku do garáže, kde ju viackrát udrel tupým predmetom do hlavy

Žena utrpela devastačné zranenia, ktorým na mieste podľahla.

Máte tip? napíšte nám mailom

22.11.2022 (Webnoviny.sk) – Vyšetrovateľ Odboru kriminálnej polície Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Žiline vzniesol obvinenie pre obzvlášť závažný zločin vraždy a pre prečin marenia výkonu úradného rozhodnutia 53-ročnému mužovi.

Ako informovala žilinská krajská policajná hovorkyňa Zuzana Šefčíková, muž 18. novembra vstúpil do rodinného domu v obci Zákamenné v okrese Námestovo a svoju manželku násilím odtiahol do garáže.

„Tu ju viackrát udrel tupým predmetom do hlavy. 49-ročná žena utrpela devastačné zranenia, ktorým na mieste podľahla. Útočník si následne nožom spôsobil vážne poranenia brucha a hrudníka, ktoré si vyžiadali jeho hospitalizáciu,” popísala Šefčíková s tým, že ďalšie okolnosti prípadu sú predmetom pokračujúceho vyšetrovania.

Viac k témam: Krimi, Vražda
Zdroj: Webnoviny.sk – Muž násilím odtiahol manželku do garáže, kde ju viackrát udrel tupým predmetom do hlavy © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií