fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Na čele Ružomberka chce byť aj súčasný viceprimátor Ján Bednárik, skúša to už druhýkrát

Ján Bednárik bude kandidátom Kresťanskodemokratického hnutia.

Máte tip? napíšte nám mailom

7.7.2022 (Webnoviny.sk) – Z kresla viceprimátora Ružomberka na primátorský post sa chce v jesenných komunálnych voľbách posunúť mestský poslanec Ján Bednárik. Súčasný zástupca primátora Igora Čombora ohlásil kandidatúru na štvrtkovom tlačovom brífingu.

Bednárik kandidoval za primátora Ružomberka aj pred štyrmi rokmi, rovnako i teraz bude kandidátom Kresťanskodemokratického hnutia. Podľa vlastných slov by chcel, aby ešte v tomto roku bola rozbehnutá výstavba novej mestskej plavárne s dokončením v nasledujúcom volebnom období.

„Ak mi ľudia dajú dôveru, urobím všetko pre to, aby som do konca volebného obdobia zrealizoval nové námestie,” skonštatoval Bednárik.

Kandidátov je viacero

Bednárik je v poradím tretím mestským poslancom s primátorskými ambíciami, minulý týždeň svoje kandidatúry oznámili Patrik Habo a Ľubomír Kubáň. Ešte pred nimi svoj záujem o primátorskú stoličku ohlásil aj podnikateľ Tomáš Klopta.

Viac k témam: Komunálne voľby
Zdroj: Webnoviny.sk – Na čele Ružomberka chce byť aj súčasný viceprimátor Ján Bednárik, skúša to už druhýkrát © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií