Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Nádejné slovenské talenty ktoré si idú za svojím snom #1 Simona Mazánová

V tejto rubrike vám prinesieme nádejné talenty zo slovenska, ktoré (možno) nepoznáte, no majú obrovský potenciál.

V prvej častí predstavujeme mladú talentovanú speváčku z Vydrnej, Simonu Mazánovú.

Simona veľmi miluje spev a hudbu, hlavne rockovú a metalovú, tak sa pred dvoma rokmi ako šestnásťročná prihlásila do SuperStar za víziou ísť si za svojím snom stať sa speváčkou, no tam pohorela už na kastingu.

Zaspievala a zahrala smutnú pesničku veľmi dobre, Ondřej Soukup o jej výkone povedal že vie super preniesť emócie do pesničky, taktiež ju pochválil aj Pavol Habera ktorý jej povedal že spieva celkom dobre. No Ewe Farnej sa to nepáčilo, pre ňu to bolo až veľmi empatické a smutné, vďaka nej Simona nepostúpila a tak si nemohla splniť svoj sen cez SuperStar.

 

Všetko sa dá, keď chceš ísť za svojím snom!

V marci 2014 Simona zverejnila na YouTube svoju autorskú pesničku „Nešťastie“, ktorá mala veľmi pozitívne ohlasy, no viac takýchto pesničiek Simona nezverejnila a zrejme už ani nezverejní, pretože zmenila štýl spevu o ktorom si ešte povieme.

„Simona Sislík Mazánová – Nešťastie“

„Či si musím sama stačiť aj keď sa mi to nepáči,
čo iné mi zostáva nebudem tu poplakávať,
dosť bolo tej slanej vody, nešťastie prosím odíď,
odíď niekam ďaleko preč, nenič ľudí ani svet.“

 

„Je mi to jedno, ja s hudbou neprestanem. kapelu si založím“

povedala keď nepostúpila v SuperStar. A to sa aj stalo. Na začiatku minulého roka si založila kapelu.

Kapela „Posledný Zamyká“ hraje hard core punk, takže je to nadupaná poriadne tvrdá muzika.  Momentálne pracujú na nových veciach, ktoré si budeme môcť vypočuť už koncom januára budúceho roku.

11150903_909997115688273_258821455523100943_n

Simona už teraz dokázala že nemusí byť TOP 10 v talentových súťažiach, aby si mohla isť za svojím snom naplno! Cela redakcia Klocher.sk jej drží palce v speváckych úspechoch a praje čo najviac koncertov s kapelou. 🙂

foto facebook.com

 

 

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií