fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Nájdená seniorka pri obchodom dome v Košiciach bola zavraždená, obvinený je 22-ročný muž

V blízkosti jedného z vchodov do obchodného centra v košickej mestskej časti Západ sa našlo telo 61-ročnej ženy z okresu Prešov.

Máte tip? napíšte nám mailom

8.7.2022 (Webnoviny.sk) – Košická polícia obvinila 22-ročného Ondreja z obzvlášť závažného zločinu vraždy, za ktorý mu v prípade dokázania viny hrozí väzenie na 15 až 20 rokov.

Mladý muž podľa polície ešte 12. júna tohto roku zavraždil v blízkosti jedného z vchodov do obchodného centra v košickej mestskej časti Západ 61-ročnú ženu z okresu Prešov.

Na krku mala reznú ranu

Ako informovala košická policajná hovorkyňa Lenka Ivanová, ženu poranil ostrým predmetom, pravdepodobne rozbitou sklenenou fľašou, čím jej spôsobil rozsiahlu reznú ranu na krku a žena vykrvácala.

Dokazovanie trvalo podľa Ivanovej košickým kriminalistom a vyšetrovateľom takmer mesiac, počas ktorého denne skladali mozaiku získaných dôkazov, svedeckých výpovedí, výsledkov profilov DNA a ostatných podkladov na odhalenie páchateľa.

Ondrej je už vo väzbe

„Polícia pracovala s viacerými vyšetrovacími verziami, vypočula niekoľko podozrivých osôb. Objasnenie tak závažného skutku si vyžaduje pedantné zhromaždenie dôkazov a ich ešte precíznejšie vyhodnotenie,“ skonštatovala Ivanová, podľa ktorej získaná dôkazná situácia umožnila vyšetrovateľovi vzniesť 22-ročnému mužovi obvinenie.

Ondrej je momentálne vo vyšetrovacej väzbe, kde je umiestnený za svoju predchádzajúcu trestnú činnosť, dodala policajná hovorkyňa.

Prečítajte si tiež:
Mastercard vzdáva hold Lige majstrov UEFA novým filmom s Lionelom Messim

Viac k témam: Vražda
Zdroj: Webnoviny.sk – Nájdená seniorka pri obchodom dome v Košiciach bola zavraždená, obvinený je 22-ročný muž © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií