Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Najhoršie a desivé umierania v histórii

Predstavujete si smrť v posteli, bez bolesti a okamžitú zo sekundy na sekundu? Žiadna bolesť či trápenie? Niektorí to šťastie umrieť dôstojne skutočne nemali. Pozrite si 5 najhorších a desivých prípadov smrti! Toto je to najhoršie, čomu môžete podľahnúť!

Najhoršie a desivé umierania

 

Hiroshi Ouchi

V roku 1999 dostal japonský jadrový pracovník Hiroshi Ouchi smrtiacu dávku radiácie, keď pracoval s dosť kritickým materiálom, začala mu odpadávať koža. Najprv však lekári poznamenali, že sa Hiroshi napriek tomu, že dostal vysokú dávku radiácie, choval celkom dobre bez veľkých známok ohrozenia života. No postupne umierali chromozóny v jeho bunkách a jeho smrť bola pomalá a desivá. Až 83 dni ho lekári nechali pri živote. Jeho srdce bolo často krát zastavené aj dlhšiu dobu, no oživili ho až kým nedotĺklo posledný krát. Stalo sa to najhoršie, čo sa asi stať mohlo. Jeho telo bolo rozožraté z vnútra a bola to pravdepodobne dlhá, pomalá a istá smrť. A najmä veľmi bolestivá. 

 

 

Junko Furuta

Junko Furuta bola 17-ročná japonská tínedžerka ktorú uniesla skupina mladých mužov. Držali ju v zajatí domu, ktorý vlastnili rodičia jedného z únoscov. To bol začiatok jej 44 dňového trápenia, mučenia a bolesti, ktoré viedlo k smrti. Kŕmili ju iba švábmi, dali jej piť vlastný moč a strkali jej rôzne predmety do pošvy a konečníka ako napríklad osvetlenú horúcu žiarovku, rozbité fľaše, cigarety či ohňostroj. Dokonca jej viac krát zapálili nohy. Každý deň si tínedžerka musela vytrpieť znásilnenia a análny styk. Čo sa fyzického bitia týka, pravidelne dostávala rany a padala na podlahu. Jej mozog mal traumu. Niekoľko krát bola zavesená na strope s priviazanými rukami a nohami a slúžila ako boxovacie vrece. Posledný deň prosila únoscov, aby ju zabili. Zahrali si hru s tým, že ak ju vyhrá, môže odísť. Najhoršie na tom je, že aj napriek tomu, že ju vyhrala, ju mlátili železnými tyčami. Nasledujúci deň zomrela. Jej mŕtvolu napchali do betónu.

 Grigori Rasputin

Tento muž bol otrávený, no nezomrel. Neskôr sa chcel pomstiť ľuďom, ktorí ho otrávili, no oni ho bodli. Rasputin mal asi viacero životov a tak prežil aj bodnutie. Nájomní vrahovia ho nakoniec zastrelili a mysleli si, že už je koniec a Rasputin je mŕtvy. No otvoril oči a vrhol sa na jedného z vrahov, aby ho uškrtil. tRasputinovi sa to nepodarilo a tak ho postrelili opäť. Hovorí sa, že dostal až dve rany do srdca. Tentoraz sa začal plaziť preč. Vrahovia Rasputina zmlátili, vykastrovali, zviazali ho, hodili ho do vreca a vrece hodili do rieky. O dva dni bolo vrece vylovené a vyzeralo to, že chýbalo málo a Rasputin by unikol aj z vreca. Rasputin prežil všetky tieto utrpenia a nakoniec zomrel na nedostatok kyslíka v rieke Neva.

skončil najhoršie, ako mohol

David Allen Kirwan

24- ročný Dávid Allen Kirwan z La Kanady v Kalifornii prechádzal Yellowstonským parkom okolo gejzíru v termálnej oblasti Pot so svojím priateľom Ronaldom a psom Moosie. Na obed zaparkovali svoj nákladiak a išli sa pozrieť na horúce pramene. Moosie utiekol z auta a bežal k najbližšiemu kráteru, v ktorom termálna voda meriala viac ako 200 ° C. Moosie do vody skočil a začal kňučať.

Kirwan a Ratliff sa ponáhľali za vydeseným psom a Kirwan naznačil, že sa chystá urobiť to najhoršie, čo v tej chvíli urobiť mohol. Skočiť a psa zachrániť. Podľa prítomných osôb sa ho niekoľko ľudí snažilo varovať. Kirwan nakoniec do vriacej vody skočil hlavičku, no psa už nevedel zachrániť. Potom, čo mu pomáhal Ratliff dostať ho na breh,  vyšlo najavo jeho zranenie. Popáleniny tretieho stupňa na 100% jeho tela a oslepnutie.Neskôr Kirwan prehlásil: „Bolo to hlúpe. Čo som to urobil?“ Kirwan nasledujúci deň zomrel v nemocnici.

 

 Hitoshi Nikaidoh

Hrôzostrašná smrť ako z toho najdesivejšieho filmu.
Hitoshi Nikaidoh bol chirurgom, ktorému kvôli nešťastnej náhode odťal výťah hlavu! Podľa svedkov, ktorí túto smrť videli, mal Hitoshi hlavu dnu vo výťahu a trup vonku. V tej chvíli sa zrazu dvere výťahu zavreli a výťah sa pohol dole. Zábery, ktoré sa naskytli prizerajúcim sa určite netreba opisovať. Krv, mŕtve telo bez hlavy a všade krik a plač zaradila túto smrť medzi desivé.

najhoršie umierania

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií