Najlepšiu kávu si pripravíte sami

Najlepšiu kávu si pripravíte sami

[adinserter name=”Reklama v článku PC – ľavo hore”]Určite ste si aj vy všimli množstvo internetových obchodov zameraných na predaj kávy, kávovarov a príslušenstva.
Pred vyše piatimi rokmi som sa začal o kávu zaujímať viac a spojili sa tak u mňa dve cesty – vášeň pre kávu a chuť s kávou pracovať. Mal som aj ja nutkanie začať hneď predávať kávu cez internet, veď je to také jednoduché –  spraviť si grafiku, zohnať lacnú kávu a spustiť internetový predaj podporený reklamou.
Uvedomil som si, že to nestačí. Najprv som sa vydal na cestu získavania skúseností v tejto oblasti.   Len tak som mohol mať istotu, že dôveru zákazníkov dokážem naplniť.


najlepšiu kávu si pripravíte sami

Cenné skúsenosti v oblasti prípravy espressa som získal ako mnoho baristov na Slovensku aj ja v Škole kávy u pána Stanislava Cibuľu. Ale až počas práce v kaviarni som spoznal kávový svet a táto cenná prax ma posunula  ďalej. Uvedomil som si, že pripraviť  kvalitné espresso v domácich podmienkach je doslova nemožné, pokiaľ človek neinvestuje do pákového kávovaru, ktorý má parametre ako profesionálny kávovar. A ak Vám niekto sľubuje, že stlačením gombíka na automate dostanete kvalitné espresso, zabudnite na to.

Doma som si varil kávu v Moka kávovare Bialetti, mletú kávu nahradila zrnková čerstvo pražená káva. Pribudli ďalšie pomôcky na alternatívnu prípravu kávy a to už bola cesta ako si naozaj chutnú kávu pripraviť doslova kdekoľvek.
najlepšiu kávu si pripravíte sami 2

Inšpirovalo ma to a otvoril som obchod s čerstvou kávou a s potrebným príslušenstvom na prípravu kávy doma. Zákazníci mohli kávy ochutnať, videli alebo si aj vyskúšali prípravu kávy cez Aeropress, Clever Dripper, Chemex a rôzne iné filtre  od Hario.
Z množstva pražiarní sme vybrali na pult kávy z rodinnej priažiarne COFFEESPOT. Spokojnosť zákazníkov bol zrkadlom kvality tejto kávy. Jednodruhové Arabiky ale aj vyladené zmesi kávových zŕn dali skutočne priestor pre každého kávičkára.
back to real chocolate
Partnerský e-shop www.zrnkova.sk je výsledkom nie len nazbieraných skúsenosti ale hlavne výsledkom  pozitívnych ohlasov zákazníkov v kamennom obchode.
Okrem čerstvo pražených káv  a príslušenstva Vám www.zrnkova.sk ponúka aj ďalší sortiment. Na jednom mieste tak môžete spolu s kávou nakúpiť tabuľkové a horúce čokolády LYRA, ovocné a bylinkové čaje Grešík Valdemar a anglické čaje TEAPIGS, ktoré nám učarovali. Popri obľúbených kávach COFFEESPOT a WHITEBEAN v ponuke nájdete aj kávy zahraničných pražiarní.

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  Dlho ste nejazdili? Pomôžeme vám tento strach prekonať

Začíname kávou zo švédskej pražiarne JOHAN & NYSTRÖM, ktorú na Slovensku inde nekúpite. Kávy okrem výnimočnej kvality prinášajú nádherné grafické spracovanie obalov a budú zaradené do stálej ponuky v našom e-shope.

Google+ Linkedin

Written By :

Magazín, ktorý tvoríme spolu