fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Vodič prevážal vo Fiate Ducato 19 Sýrčanov a nechcel zastaviť policajtom, za jazdy vyskočil z auta a ušiel

Policajná hliadka zastavovala vozidlo pre prekročenie povolenej rýchlosti.

Máte tip? napíšte nám mailom

28.9.2022 (Webnoviny.sk) – Vodič vezúci 19 Sýrčanov vyskočil z auta a ušiel. Policajná hliadka ho zastavovala v obci Moravské Lieskové pre prekročenie maximálnej povolenej povolenej rýchlosti. Vozidlo značky Fiat Ducato smerovalo do Českej republiky.

Vodič nereagoval na znamenie aby zastavil vozidlo a začal unikať. Z vozidla vyskočil ešte za jazdy a utiekol. Na sociálnej sieti o tom informovalo Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Trenčíne.

Po zastavení vozidla v ňom polícia objavila 19 osôb zo Sýrie. Medzi nimi bola i jedna žena a štyri deti. Dočasne boli umiestnení na Obvodnom oddelení PZ v Novom Meste nad Váhom.

Záležitosť prevezme Národná jednotka boja proti nelegálnej migrácii. Polícia po vodičovi vozidla intenzívne pátra.

Viac k témam: Nelegálna migrácia, Prevádzači, Utečenci
Zdroj: Webnoviny.sk – Vodič prevážal vo Fiate Ducato 19 Sýrčanov a nechcel zastaviť policajtom, za jazdy vyskočil z auta a ušiel © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií