fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Naložili nákupný vozík a odišli bez platenia. Na takýto „nákup“ však teraz poriadne doplatia

Trojica si z predajne chcela zobrať tovar a potraviny za viac ako 490 eur.

Máte tip? napíšte nám mailom

25.7.2022 (Webnoviny.sk) – Obvineniu z prečinu krádeže čelia dve ženy vo veku 29 a 48 rokov a 31-ročný muž z Košíc. Ešte v sobotu popoludní prišla trojica do jedného z prešovských obchodných domov.

Ženy naložili do nákupného vozíka rôzny tovar ako potraviny, nápoje, ovocie, ale aj päť kusov reťazových píl, ventilátor a podlahový čistič. S takto naloženým vozíkom prešli mimo pokladničnú zónu cez vstupné dvere do predajne, ktoré im zvonku prostredníctvom pohybu pred senzorom otvoril obvinený muž. Zastaviť sa ich ale podarilo pracovníčke obchodu.

Celková hodnota obsahu nákupného vozíka bola vyčíslená na viac ako 490 eur. Obvinená trojica bola obmedzená na osobnej slobode a umiestnená do cely policajného zaistenia. O prípade informoval hovorca prešovskej krajskej polície Daniel Džobanik.

Viac k témam: Krádež, Zlodeji
Zdroj: Webnoviny.sk – Naložili nákupný vozík a odišli bez platenia. Na takýto „nákup“ však teraz poriadne doplatia © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií