fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Neďaleko obce Treboltovo sa zrazili vetrone, obaja piloti zahynuli

Ministra dopravy Andreja Doležala (Sme rodina) o nehode informovali Letové a prevádzkové služby SR.

Máte tip? napíšte nám mailom

26.4.2022 (Webnoviny.sk) –
aktualizované 26. apríla 17:33

V utorok popoludní sa neďaleko obce Treboltovo (okres Žilina) zrazila dvojica vetroňov. Oba vetrone dopadli do ťažko prístupného terénu neďaleko vrchu s názvom Končiar.

Lekár, ktorý bol vyslaný na miesto nehody pomocou vrtuľníka, u oboch pilotov skonštatoval smrť. V tlačovej správe o tom informovalo Komunikačné oddelenie Prezídia Hasičského a záchranného zboru (HaZZ).

„Hasiči z Martina, Žiliny a dobrovoľní hasiči z Trebostova a Sučian momentálne smerujú k havarovaným vetroňom. Časť cesty absolvujú na štvorkolkách, v nedostupnom teréne pôjdu peši. Na miesto smeruje aj vrtuľník Leteckého útvaru Ministerstva vnútra SR. Príčiny nehody zatiaľ nie sú známe,” uvádzajú hasiči.

Ministra dopravy Andreja Doležala (Sme rodina) o nehode informovali Letové a prevádzkové služby SR. „Náš Letecký a námorný vyšetrovací útvar taktiež spustil vyšetrovanie. Akékoľvek ďalšie informácie súvisiace s nehodou bude možné zverejniť až po ukončení vyšetrovania,” povedal.

Viac k témam: Pád vetroňa, Tragédia, Vetroň
Zdroj: Webnoviny.sk – Neďaleko obce Treboltovo sa zrazili vetrone, obaja piloti zahynuli © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií