fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Nenudí ťa už chodiť každý deň na kávu? Toto je 10 tipov na nezabudnuteľné rande!

Máte tip? napíšte nám mailom

Všetci milujeme kávu. Jej vôňu, jej chuť a to, čo sa s nami stane, ak si dáme naozaj dobrú kávu. Vždy pred vycestovaním si väčšina z nás nájde dobré kaviarne v meste, kam sa chystáme. Každý rád navštevuje kaviarne a pije dobrú kávu. Ak sa ti však niekto páči a máš oňho naozaj záujem, mohol by si vymyslieť aj niečo originálnejšie ako kaviareň. Toto sú tipy:

1. Prehliadka pivovaru

Malé pivovary sa nachádzajú v každej krajine. Využite možnosť rezervovať si krátku, ale zaujímavú prehliadku v pivovare. Ak to nebude pre vás to pravé a nezblížite sa, aspoň si dáte dobré pivo a zažijeme príjemný večer.

2. Pozorovanie hviezd

Ak dôveruješ svojmu „rande“ (aj tak pre istotu informuj aspoň niekoho zo svojich kamarátov o tom, kde budeš), zájdite si spolu za mesto, mimo pouličné osvetlenie, kde budete mať dobrý výhľad na hviezdy.

3. Romantické osvetlenie akvária

Na veľkých akváriách je niečo naozaj magické. Veď kto z nás sa neroztápa pri tom, ako vidí svoju tvár v odraze vody? Morské tvory sú tiež pre mnohých srdcovkou.

Prečítajte si tiež:
Telá mŕtveho manželského páru našli dnes pri Trnave

4. Naplánujte si úžasný západ slnka

Je to jedna z najlacnejších možností akú máš, a aká určite tvoju možno budúcu polovičku ohúri. Vezmi si deku, dve dobré pivá alebo dobré víno a vyrazte si sledovať západ slnka. Určite zabodujete.

5. Mini golf

Monigolf je skvelá možnosť na prvé rande. Je pomalý na to, aby ste sa pri tom zapotili, ale zároveň skvelý spôsob, ako sa vyhnúť trápnym chvíľam ticha.

6. Drive-in divadlo

Môžete ísť síce aj do bežného divadla, toto je však oveľa lepšie. Divadlo pod hviezdami, kedy môžete pri ochladení zohrievať jeden druhého a môžete sa pri tom dokonca aj rozprávať. To v bežnom divadle nezažijete.

7. Zmrzlina

Možno trochu staromódne, ale nikdy nie zlý nápad. Zájdite spolu do dobrej cukrárne a dajte si poriadne veľkú zmrzlinu.

8. Prežite vlastný La la Land v jazzovom klube

Zájdite si niekde do klubu, kde hrajú jazz. Naživo. Je to dobrý dôvod na to, aby ste sa pekne obliekli a prípadne si aj zatancovali.

Prečítajte si tiež:
Čistíte si správne zuby? Výskum odhalil, že aj od toho závisí, či raz otehotniete alebo nie. Ako je to možné?

9. Preskúmajte lokálne parky

Ste obaja dobrodružné typy? Tak sa vyberte na dobrý výlet do prírody a užite si spolu poriadne dobrodružstvo.

10. Dobrovoľníctvo

Ak chceš niekoho ohúriť, dobrovoľníctvo je skvelým spôsobom. Každý má totiž rád ľudí, ktorí nezištne pomáhajú tým, ktorí to potrebujú a snažia sa spraviť ich život lepším bez toho, aby za to dostali (finančnú) odmenu.

Titulná foto: Pexels
Zdroj: www.elitedaily.com

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií