Netflix spolupracuje s tvorcom Simpsonovcov. Na nový animovaný seriál sa môžeme tešiť už čoskoro

Netflix spolupracuje s tvorcom Simpsonovcov. Na nový animovaný seriál sa môžeme tešiť už čoskoro

reklama

Spolupráca Netflixu s tvorcom Simpsonovcov, Mattom Groeningom, sľubuje kvalitný animák plný humoru.

Matta Groeninga, ktorý stojí za vznikom legendárnej žltej rodinky zo Springfieldu i Futurami, možno považovať za seriálového génia. Ako inak možno nazvať človeka, ktorému svet vďačí za Simpsonovcov, ktorí bavia generácie ľudí už takmer tridsať rokov. Po veľkom úspechu tohto seriálu prišiel seriál Futurama, ktorý obsahoval taktiež kvalitný humor i vizuál, no ten sa až toľkej obľube netešil a v roku 2013 bol zrušený.

Zdroj: Netflix

Od tej doby tvorca, scenárista a ilustrátor Matt Groening nespolupracoval na tvorbe žiadneho seriálu. Až doteraz. Momentálne spolupracuje so streamovacou spoločnosťou Netflix na novom komediálnom animáku s názvom Disenchantment.

reklama
Zdroj: Netflix

 

Pokračovanie na ďalšej strane.

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  No počkaj, zajac! oslavuje 50 rokov. Rusi pri tejto príležitosti vyrobili špeciálne mince
reklama
Google+ Linkedin

Autor príspevku:

Volám sa Ivana a aj napriek tomu, že ma môžete stretnúť (takmer) vždy v čiernej, milujem farby. Tie sú v mojom vnútornom svete a nebojím sa ich premietnuť ani do mojich vlasov. Preto sa občas cítim ako chameleón. Okrem farieb ma baví tvorba poézie, či prózy, ale rozhodne aj článkov. Vďaka ním totiž môžem rozširovať obzory nielen sebe, ale aj čitateľom, čo je podľa môjho názoru skvelé.