fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Netflix spolupracuje s tvorcom Simpsonovcov. Na nový animovaný seriál sa môžeme tešiť už čoskoro

Máte tip? napíšte nám mailom

Spolupráca Netflixu s tvorcom Simpsonovcov, Mattom Groeningom, sľubuje kvalitný animák plný humoru.

Matta Groeninga, ktorý stojí za vznikom legendárnej žltej rodinky zo Springfieldu i Futurami, možno považovať za seriálového génia. Ako inak možno nazvať človeka, ktorému svet vďačí za Simpsonovcov, ktorí bavia generácie ľudí už takmer tridsať rokov. Po veľkom úspechu tohto seriálu prišiel seriál Futurama, ktorý obsahoval taktiež kvalitný humor i vizuál, no ten sa až toľkej obľube netešil a v roku 2013 bol zrušený.

Zdroj: Netflix

Od tej doby tvorca, scenárista a ilustrátor Matt Groening nespolupracoval na tvorbe žiadneho seriálu. Až doteraz. Momentálne spolupracuje so streamovacou spoločnosťou Netflix na novom komediálnom animáku s názvom Disenchantment.

Zdroj: Netflix

 

Pokračovanie na ďalšej strane.

Má ísť o pikantné fantasy, ktorého hlavnou hrdinkou je na alkohole závislá princezná Bean. Tá má dvoch verných spoločníkov – odvážneho škriatka menom Elfo a jej osobného démona Luci. Trojica popri svojich dobrodružstvách bude stretávať rôznych zlobrov, harpye, duchov, trollov a nespočetné množstvo hlupákov.

Zdroj: Netflix

Keďže Netflix narozdiel od televízie Fox svoje seriály necenzuruje, diváci sa môžu tešiť na pikantný, sexistický a vulgárny humor.

Prečítajte si tiež:
Zakázané video valcuje internet. Prečo nechcú aby sme ho videli?
Zdroj: Netflix

 

 

Zdroj: Unilad

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií