fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Nevieš, či sa niekomu páčiš? Týchto 6 signálov ti to prezradí

Máte tip? napíšte nám mailom

Niekedy signály povedia viac než si myslíš…

Občas sa stáva, že zamilovaný človek nemá odvahu povedať ti o svojich citoch, no jeho podvedome správanie a signály ti to prezradia. Navyše to, že svoje city dáva najavo nemusí ani vedieť, preto treba byť obzvlášť pozorný. Tieto signály ti prezradia, že k tebe cíti viac:

1. Nezvyčajný spôsob vyjadrovania

Pri tomto bode sa stretávame s dvomi možnosťami, ako sa zamilovaný prejavuje. Prvý typ rozpráva akoby bol filozofom, poetom a žurnalistom v jednom a kvetnato sa s tebou snaží debatovať na akúkoľvek tému, aj keď o nej nemajú ani len šajnu. Druhý typ koktá a ledva zo seba dostane slovo, aj keď za iných okolností je dobrým rečníkom.

2. Nekontrolovateľný úsmev a smiech

Ak sa objekt záujmu objaví, na tváre zamilovaného sa ihneď objaví úsmev, ktorý nedokáže ovládnuť a ani zakryť. Pokiaľ sú jeho city silné, môže jemne aj podvihnúť obočie. Pokiaľ sa nachádzate v skupine ľudí a niekto povie niečo vtipné, podvedome sa pozrie na pozrie sa svoju lásku.

Prečítajte si tiež:
VIDEO: Práca snov? Môže vyzerať aj TAKTO!

3. Oči na stopkách

Zamilovaný častokrát nedokáže spustiť oči zo svoje lásky. Vždy má totiž pocit, že mu unikol nejaký detail. Pokiaľ si myslí, že je jeho láska jednostranná, pozoruje o to intenzívnejšie. Ak však zbadá, že sa jeho objekt záujmu naňho pozrel, okamžite uhne pohľadom.

4. Náhla zmena záujmov

Zamilovaný človek dokáže veľmi rýchlo zmeniť svoje záujmy a záľuby na také, aké má jeho láska. Z ničoho nič ho môžeš uvidieť vo fitku, či s knihou v ruke.

5. Hlavná téma rozhovorov

Vo všeobecnosti ľudia radi hovoria o veciach a ľuďoch, ktorí sa im páčia a majú ich radi. Občas sa však stáva, že zamilovaní o objekte svojej lásky začnú hovoriť v negatívnom svetle a snažia sa tak vzbudiť dojem, že nemajú najmenší záujem. Nezabudnú však spomínať záujmy, ktoré majú spoločné.

6. Zamilovanosť

Zamilovaných ľudí možno rozdeliť na 2 typy. Prvý typ sa snaží byť čo najviac a najčastejšie pri objekte svojho záujmu. A tak sa môže začať objavovať na miestach, kde ho doteraz vidieť nebolo. Výnimkou nie sú ani “náhodné” dotyky, napríklad pri podávaní niečoho. Druhý typ je presným opakom – snaží sa osobe, ku ktorej prechováva city, vyhýbať a ak táto osoba vojde do miestnosti, najradšej by ušiel. Je to častokrát tým, že si namýšľa, že pre danú osobu nie je dostatočne dobrý.

Prečítajte si tiež:
Táto modelka šokuje svojim vekom celý svet! Nebudeš chcieť veriť, že má toľko rokov!

 

BONUS:

Ak ti položí ruku na pás, znamená to, že má o teba záujem a rád sa o teba postará.

prewiev

 

 

 

Zdroj: BrightSide

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií