fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Neviete čo s načatým večerom? Je tu pre Vás Pub Quiz!

Máte tip? napíšte nám mailom

Pub Quiz, alebo barový kvíz, vznikol v Anglicku, v 70. rokoch 20. storočia.

Pre veľkú obľubu a vlastne, ako  býva zvykom, že sa všetko dobré rýchlo rozšíri po celom svete, tak aj Pub Quiz sa začal šíriť po Európe či Severnej Amerike. Všade, kde sa táto hra dostala, tešila sa veľkej obľube.
   O čo vlastne ide?  Jedná sa, ako už z názvu vyplýva, o vedomostnú hru  v uvoľnenej atmosfére pri vašom obľúbenom drinku. Team môže mať maximálne 6 členov, pokiaľ si to bar neurčí ináč. To isté platí aj v počte kôl tejto hry. Väčšinou sa hráva na tri kolá + bonusová otázka. V každom kole po 2 témy a  dokopy 10 otázok na kolo.
Hráva sa o zaujímavé ceny (rôzne poukážky, elektronika, vtipné predmety atď…). Často to  je  konzum v danom bare.

V istom Anglickom bare sa dokonca hralo aj o automobil, bohužiaľ sa nám doteraz nepodarilo zistiť, ako sa členovia výherného tímu s výhrou vysporiadali.
Aby sme Vám priblížili  ako asi vyzerajú otázky prikladáme video s 5 najťažšími otázkami v Británii.

Prečítajte si tiež:
Záhady ľudského mozgu: Erotické videá vs. mozog

V každom prípade je to jedna z rýchlorozšírujúcich sa aktivít, ktorú odporúčame odskúšať.Prajeme veľa správnych odpovedí. 🙂

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií