fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Nevyretušované modelky, ale prirodzená krása. Značka Aerie sa rozhodla nepoužiť Photoshop

Máte tip? napíšte nám mailom

Spoločnosť Victoria´s Secret má v súčasnosti veľkého konkurenta, ktorý vyrába spodnú bielizeň pre obyčajné ženy. Reč je o americkej značke Aerie, ktorá si získala srdcia mnohých mladých žien.

Spoločnosť začala vyrábať spodnú bielizeň od roku 2006, ktorú ale propagujú ženy v plnej kráse. A keď povieme v plnej kráse, tak máme na mysli naozaj plnú krásu neupravovanú vo Photoshope.

V súčasnosti sa firma rýchlo rozrástla a stala sa reálnym konkurentom pre značku Victoria´s Secret.

Prezidentka spoločnosti Aerie, Jennifer Foyle sa domnieva, že nie je potrebné retušovať krásu žien. “Je pre nás dôležité, aby každé dievča malo dobrý pocit, aby sa cítilo pohodlne v našej bielizni.”

Ako modelku si spoločnosť Aerie vybrala mladú Iskru Lawrence, ktorá sa už v minulosti uchádzala o prácu v modelingovej agentúre. Bohužiaľ, kvôli kilám navyše nezapadala do tradičného štandardu krásy, ale iba doteraz. Jej krásu a prirodzenosť sa rozhodla využiť americká značka Aerie, pre ktorú je modelka výnimočným modelom.

Čo poviete na modelky s nejakým tým kilečkom navyše? Ste za to, aby zobrazovali obyčajné ženy takéto modelky?

Prečítajte si tiež:
Dvaja hudobní velikáni si stihli v zákulisí benefičného koncertu duet. Video dojíma ľudí po celom svete

aerie1

aerie2

aerie3

aerie4

aerie5

aerie6

aerie7

aerie8

aerie9

Zdroj: brightside.me

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií