fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Nórska princezná Märtha Louise sa vzdala oficiálnych povinností, rozhodnutie sa týka aj roly jej snúbenca

Dcéra kráľa Haralda to odôvodnila mnohými otázkami týkajúcimi sa jej roly aj roly jej snúbenca.

Máte tip? napíšte nám mailom

8.11.2022 (Webnoviny.sk) – Nórska princezná Märtha Louise v utorok povedala, že už nebude oficiálne zastupovať nórsky kráľovský palác. Dcéra kráľa Haralda to odôvodnila mnohými otázkami týkajúcimi sa jej roly aj roly jej snúbenca.

Rozhodla som sa, že v súčasnosti už nebudem vykonávať oficiálne povinnosti pre kráľovskú rodinu,“ uviedla vo vyhlásení paláca a dodala, že rozhodnutie bolo prijaté v koordinácii s jej rodičmi, aby nebol naštrbený pokoj v kráľovskej rodine.

Päťdesiatjedenročná princezná, ktorá je štvrtou v nástupníctve na nórsky trón, sa v júni zasnúbila s Američanom Durekom Verrettom, ktorý sa na svojej stránke označuje za šamana a liečiteľa. Minimálne jedna nadácia, ktorej Märtha Louise slúžila ako patrónka, následne ukončila vzťahy s princeznou.

Viac k témam: Nórska kráľovská rodina, princezná
Zdroj: Webnoviny.sk – Nórska princezná Märtha Louise sa vzdala oficiálnych povinností, rozhodnutie sa týka aj roly jej snúbenca © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií