fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Nová sezóna slovenskej extraligy by sa mala začať v polovici septembra

Na uvedenom termíne sa podľa APHK zhodli všetky kluby domácej najvyššej hokejovej súťaže.

Máte tip? napíšte nám mailom

31.5.2022 (Webnoviny.sk) – Nasledujúca sezóna slovenskej najvyššej hokejovej súťaže by sa mal začať v piatok 16. septembra 2022. Informáciu priniesla začne Asociácia profesionálnych hokejových klubov (APHK).

Slovenská extraliga bude mať v ročníku 2022/2023 rovnaké zloženie ako v skončenej sezóne, keďže hráči Liptovského Mikuláša uspeli v baráži s víťazom SHL tímom Vlci Žilina.

“Na stretnutí všetkých klubov extraligy sa kluby zhodli na začiatku nového ročníka extraligy na termíne 16. 9. 2022, rovnako ako je to v okolitých hokejových krajinách. Zároveň je drvivá väčšina klubov za zachovanie športovo-technických podmienok z minulého ročníka,” informovala APHK.

Majstrovský titul bude obhajovať Slovan Bratislava, ktorý sa v ďalšej sezóne predstaví aj v Lige majstrov.

Viac k témam: Hokejová liga, Liga majstrov
Zdroj: Webnoviny.sk – Nová sezóna slovenskej extraligy by sa mala začať v polovici septembra © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií