fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Podarená paródia na koronavírus. Spevák vystihol pocity ľudí v izolácii

Americký spevák vytvoril paródiu na pieseň Hello od Adele. Dokonale v nej vystihol pocity ľudí, ktorí sú už dlhé týždne zatvorení vo svojich domovoch.

Máte tip? napíšte nám mailom

Je úžasné vidieť, že ľudia nestrácajú inšpiráciu a humor ani v tých najťažších časoch. Koronavírus uväznil medzi štyrmi stenami ľudí po celom svete, myseľ sa však uväzniť nedá. Aj preto vznikajú po celom svete piesne, paródie či krátke filmy, ktoré vtipne popisujú situáciu, v ktorej sme sa ocitli. Je úžasné vedieť, že v tom nie sme sami. Americký spevák Chris Mann vytvoril trefnú paródiu na pieseň Hello od Adele. Spieva v nej o tom, aké je to žiť v izolácii.

Pozdravy z korona života

„Haló, som to ja, v Kalifornii snívam o tom, že sa pôjdem najesť von,“ začína svoju nostalgickú pieseň americký spevák.

Dramatická pieseň od Adele dodáva jeho slovám ten správny pátos. Chris v piesni spieva o tom, aký je znudený, keď je doma sám, aký je osamelý, keď nemôže navštíviť svojich priateľov. V jednej časti dokonca prosí Amazon, aby mu najbližšie neposielal balíček plný dezinfekcie, radšej nech sú v balíčku jeho priatelia. Takisto uvažuje, či má vôbec zmysel obliekať si nohavice. Chris sníva o tom, že si dá hamburger so syrom a niekoľko margarít. Opisuje svoj osamelý život, v ktorom jediné vzrušenie prichádza z pozeranie správ a filmu Hľadá sa Dory, na ktorý sa dookola díva jeho dieťa.

„Bolia ťa už prsty zo scrollovania memečiek mačiek na iPhone?“ pýta sa sympatický a zároveň zúfalý spevák vo svojej piesni.

Zároveň však dodáva, že tieto opatrenia sú nutné a ostať doma je to najlepšie, čo môžeme urobiť.

Prečítajte si tiež:
Softvér či televízia pod stromček? Táto objednávka trvá iba niekoľko minút

Žiaden nováčik

Hello (from Inside) nie je prvá paródia na koronavírus od talentovaného speváka. Pred časom už naspieval pieseň My Corona, ktorá bola inšpirovaná piesňou My Sharona od The Kanack a Stay Home and Vogue, ktorá parodovala Madonninu pieseň Vogue.

37-ročný spevák nie je v hudobnom priemysle žiadnym nováčikom, v roku 2012 vyhral 4. miesto v americkom Voice. Chris už má na svojom konte aj dva albumy, Roads (2012) a Constellation (2016).

S piesňami o koronavíruse sa mu podarilo zaujať množstvo ľudí, Hello má momentálne na youtube viac než 6 miliónov pozretí.

Máte tip? napíšte nám mailom
Zdroj ChrisMannMusic Bored Panda

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií