fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Paul McCartney sa objaví v Pirátoch z Karibiku 5. Máme sa na čo tešiť!

Máte tip? napíšte nám mailom

Paul McCartney je bývalý člen hviezdnej skupiny Beatles. Tento slávny spevák si zahrá aj v novom pripravovanom filme a v ďalšom pokračovaní Pirátoch z Karibiku 5. Doplňujúci názov filmu je Mŕtvi príbehy nerozprávajú (Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales).

McCartney bol pridaný k novej scéne, ktorá sa nedávno ešte len dotočila. Udialo sa to aj napriek tomu, že film prednedávnom ukončil svoju produkciu. Spevák si vo filme zahrá významnú rolu, a to v podobe muzikanta, ktorého postava je však ešte stále záhadná.

Johnny_Depp_in_Queensland,_Australia_(June_2015)

Piate pokračovanie Pirátov majú pod záštitou dvaja režiséri, a to Joachim RønningEspen Sandberg. Johnny Depp je neodmysliteľnou súčasťou Pirátov, ako aj herci Geoffrey Rush a Orlando Bloom. Javier Bardem sa vo filme ocitne prvýkrát a hneď bude mať veľkú úlohu. Zahrá si hlavného zloducha.

CDIkwVPWYAEkr5d

Podľa producenta Jerryho Bruckheimera bude mať postava Jacka Sparrowa menší priestor na plátne ako jeho kolega a zlosyn v podaní Javiera Bardema. Jedná sa už pravdepodobne o poslednú snímku z Pirátskeho prostredia.

Piráti Karibiku: Mŕtvi príbehy nerozprávajú (Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales) by sa mal v slovenských kinách objaviť 25. mája 2017.

Prečítajte si tiež:
Babenka poslala chalanovi dôkaz o tom, že je tehotná! Údajný ocko si tým uvedomil, že jeho priateľka veľa rozumu nepobrala

Zdroj: twitter.com

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií