Paul McCartney sa objaví v Pirátoch z Karibiku 5. Máme sa na čo tešiť!

Paul McCartney sa objaví v Pirátoch z Karibiku 5. Máme sa na čo tešiť!

Paul McCartney je bývalý člen hviezdnej skupiny Beatles. Tento slávny spevák si zahrá aj v novom pripravovanom filme a v ďalšom pokračovaní Pirátoch z Karibiku 5. Doplňujúci názov filmu je Mŕtvi príbehy nerozprávajú (Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales).


McCartney bol pridaný k novej scéne, ktorá sa nedávno ešte len dotočila. Udialo sa to aj napriek tomu, že film prednedávnom ukončil svoju produkciu. Spevák si vo filme zahrá významnú rolu, a to v podobe muzikanta, ktorého postava je však ešte stále záhadná.

Johnny_Depp_in_Queensland,_Australia_(June_2015)

Piate pokračovanie Pirátov majú pod záštitou dvaja režiséri, a to Joachim RønningEspen Sandberg. Johnny Depp je neodmysliteľnou súčasťou Pirátov, ako aj herci Geoffrey Rush a Orlando Bloom. Javier Bardem sa vo filme ocitne prvýkrát a hneď bude mať veľkú úlohu. Zahrá si hlavného zloducha.

CDIkwVPWYAEkr5d

Podľa producenta Jerryho Bruckheimera bude mať postava Jacka Sparrowa menší priestor na plátne ako jeho kolega a zlosyn v podaní Javiera Bardema. Jedná sa už pravdepodobne o poslednú snímku z Pirátskeho prostredia.

Piráti Karibiku: Mŕtvi príbehy nerozprávajú (Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales) by sa mal v slovenských kinách objaviť 25. mája 2017.

Zdroj: twitter.com

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  Do kín pláva pokračovanie Pirátov z Karibiku!
Google+ Linkedin

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

*

*