fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Pingpongový stôl, ktorý hrá hudbu do rytmu hry? Sci-fi? Nie, REALITA!

Máte tip? napíšte nám mailom

S týmto pingpongovým stolom bude hra oveľa zaujímavejšia!

Myslíš, že pingpongový stôl, ktorý počas zápasu hraje hudbu do rytmu hry, je iba sci-fi predstava? Omyl! Najnovšie už ide o realitu. Za týmto projektom stoja Mark Wheeler, Christopher Arzt, Alaa Mendili, Camille Durand, Kevin Bleich, Demetre Arges, Paul Williamson, Graham Bullis, Catherine Schultz, Brandon Hilliard, Les Hilliard a Tyler Coray.

pingpong

Ako to celé funguje?

Do pingpongových rakiet je vložený mikrofón, ktorý pri zásahu loptičky začne prehrávať hudbu. To, aké bude tempo hudby, závisí len a len od hráčov a rýchlosti ich hry, pričom platí, že čím rýchlejšia hra, tým rýchlejší rytmus a naopak. Hudba sa však automaticky vypne, ak hráč netrafí loptičku.

tablebat

Produkt však nie je určený pre široký trh a tím, ktorý stôl skonštruoval skôr hľadá partnerov, ktorí by im stôl s názvom Ping Pong FM pomohli dostať na zábavné akcie a podujatia, ktoré majú dlhšie trvanie.

Zaujíma ťa, ako vyzerá hra na tomto stole? Môžeš si to pozrieť v následujúcom videu:

https://www.youtube.com/watch?v=SjmmUw0e5aU

Prečítajte si tiež:
Koronavírus na Slovensku: V Ružomberku majú podozrenie na nákazu

Zdroj: engadget.com

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií