fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Podľa farby, ktorú si všimnete ako prvú, zistíte, aká ste osobnosť!

Máte tip? napíšte nám mailom

Typ osobnosti sme už zisťovali viacerými spôsobmi. V tomto teste sa budete musieť pozrieť iba na obrázky a následne zvoliť tú farbu, ktorá vám padne do oka ako prvá. Z tohto testu môžete vyjsť ako Realista, Surrealista alebo Idealista!

Pod testom nájdete jednotlivé vysvetlenia osobností. Napíšte nám potom dole do komentárov, či to aj na vás sedí!

Surrealista

Ste naozaj surrealistom. Vaša myseľ premýšľa v abstraktnom vnímaní, čo potvrdzuje fakt, že vaša predstavivosť je naozaj silná a živá. Na svet sa pozeráte z jedinečnej a tvorivej perspektívy. Vidíte detaily a symboly v bežných veciach, ktoré väčšina ľudí považuje za totálnu samozrejmosť. Máte blízko k umeniu a máte radšej život plný dobrodružstvá než ten ohraničený normami.

Realista

Podľa toho ako vnímate farby, ste skutočný realista. Svet vidíte skutočne realisticky a ľudskú prirodzenosť vnímate ako prežitie najschopnejších. Využívate strategické a logické myslenie. Pri rozhodovaní alebo hodnotení sa snažíte využiť svoj rozum a nenechávate sa ovplyvniť emóciami. Veci, ktoré si veľmi ceníte, sú: morálka, spravodlivosť, pravda a tvrdá práca!

Prečítajte si tiež:
Bývajte krajšie! Vďaka nasledujúcim nápadom to u vás doma bude hýriť farbami

Idealista

Farby, ktoré ste si všímali, vás zaradili do kategórie idealista. Na svet sa pozeráte ružovými okuliarmi. Svojím optimistickým postojom vidíte v ľuďoch iba to najlepšie. Skutočne veríte, že ľudia sú vo svojom vnútri milosrdní a dobrí. Každý problém sa snažíte riešiť komunikáciou. Ste empatický a viete oceniť každú dobrú vlastnosť. Aj v tej najväčšej tme sa snažíte nájsť aspoň drobný plamienok svetla.

Zdroj: playbuzz.com

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií