fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Pohľad, z ktorého mrazí: Takto vyzerá len 10-ročný chlapček, ktorý bojuje s rakovinou

Máte tip? napíšte nám mailom

Srdcervúca snímka, ktorú zdieľala chlapcova matka na Facebooku, obletela svet.

Jessica Medinger, matka len 10-ročného chlapčeka, ktorý už bojuje s rakovinou po druhýkrát, zachytila, ako jej syn vyzerá po chemoterapii. Snímku sa rozhodla zdieľať na sociálnej sieti, konkrétne na stránke Love What Matters. K fotografii pridala silný popis, ktorí ľudí nenechal chladnými.

ad_235941535

„To je on – Drake, celý môj svet. Už od chvíle, kedy som zistila, že som tehotná a už po celý čas je dôvodom, pre ktorý žijem. Je to môj úsmev, moja láska, môj tep, no taktiež aj moje slzy a bolesť v srdci. On je môj život,“ napísala Jessica, ktorá sa tiež zmienila o tom, že v noci s ňou jej syn spáva v posteli, pretože sa bojí, že umrie sám. Dodala aj to, že sa po nociach často rozprávajú o tom, či umrie a či pôjde do neba.

10-ročný Drake bojuje s rakovinou už druhýkrát. Prvýkrát mu v roku 2012 diagnostikovali leukémiu, z ktorej sa mu podarilo vyliečiť v marci minulého roka. No o šesť mesiacov neskôr zasiahla jeho rodinu ďalšia zlá správa – zistili mu totiž rakovinu semenníkov.

Prečítajte si tiež:
Majitelia iPhonu 7 uverili a vyvŕtali dieru pre jack. Čo nasledovalo?

ad_235941540

Malý chlapec denne užíva veľké množstvo liekov, z ktorých však zvracia a chodí aj na chemoterapie. Drake musí nosiť aj plienky, pretože nedokáže ovládať vylučovanie.

Zdroj: metro.co.uk

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií