Policajtka uvidela bezdomovca a udrela ho do tváre, on však ostal pokojný. To, čo neskôr spravil chlapec, ktorý sedel vedľa, ťa dojme k slzám

Policajtka uvidela bezdomovca a udrela ho do tváre, on však ostal pokojný. To, čo neskôr spravil chlapec, ktorý sedel vedľa, ťa dojme k slzám

Policajtka rozhodne ani nepomohla, ani nechránila. Sociálny experiment zachytil skutočne nečakané momenty…

Sociálnych experimentov sa na internete objavuje čím ďalej, tým viac. Mnoho mladých ľudí sa ich rozhodne natáčať, aby poukazovali na to, ako sa v rozličných situáciach rozhoduje spoločnosť a do akej miery je táto spoločnosť empatická.


Zaujímavý sociálny experiment, ktorý sa objavil na YouTube kanáli MoeAndET, poukazuje na to, ako ľudia vo veľkomeste reagujú na muža-bezdomovca, ktorý žobre a ako reagujú na dieťa, ktoré je taktiež bez domova a prosí ľudí o peniaze.

Skrytej kamera, ktorá to celé snímala, neunikla ani policajtka, ktorá sa pri žobrajúcej dvojici pozastavila a zatiaľ, čo chlapcovi peniaze dala, muža odbíjala tým, že si má nájsť prácu a dokonca ho udrela do tváre. Pri takom niečom by väčšina ľudí reagovala zrejme agresívne, no bezdomovec ostal pokojný, ale na tvári sa mu objavili slzy. Neskôr sa však stalo niečo, čo skutočne nečakal.

Sleduj celý tento sociálny experiment a v komentári nám napíš tvoj názor naňho a na správanie policajtky.

Zdroj: YouTube

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  Mladý Čech lanáril dievčatá do postele. Hádaj, koľko z nich mu neodolalo
Google+ Linkedin

Written By :

„Najväčším šťastím človeka je žiť pre to, za čo by bol ochotný zomrieť.“ - Honore De Balzac

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

*

*