fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Polícia v rámci akcie Stavbár zaistila aj drogy, jeden z obvinených sa pokúsil o útek cez balkón (foto)

Vyšetrovateľ NAKA obvinil 16 osôb, z ktorých 10 zadržali.

Máte tip? napíšte nám mailom

9.11.2022 (Webnoviny.sk) – Príslušníci Národnej kriminálnej agentúry (NAKA) vykonali rozsiahlu policajnú akciu s krycím názvom Stavbár. Akcia bola zameraná na zadržanie obvinených osôb pôsobiacich v štruktúre zločineckej skupiny. Tá sa zaoberala obchodovaním s drogami v Bratislave a v jej okolí. Informovalo o tom Ministerstvo vnútra SR.

Vyšetrovateľ NAKA obvinil 16 osôb, z ktorých 10 zadržali. Počas akcie bolo vykonaných viacero domových prehliadok. Policajti zaistili väčšie množstvo drog, peňažnej hotovosti a ďalších cenín. Jeden z obvinených sa pokúsil o útek cez balkón. To sa mu však nepodarilo a napokon aj on skončil v rukách polície.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem

Viac k témam: Akcia “Stavbár”, Drogy, Krimi, obchodovanie s drogami
Zdroj: Webnoviny.sk – Polícia v rámci akcie Stavbár zaistila aj drogy, jeden z obvinených sa pokúsil o útek cez balkón (foto) © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií