fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Poslankyni z OĽaNO niekto hodil zápaľnú fľašu k jej domu, v ktorom spala aj s rodinou

Nejde o prvý útok na poslankyňu a starostke obce Kunerad.

Máte tip? napíšte nám mailom

10.6.2022 (Webnoviny.sk) – Poslankyni Národnej rady SR a starostke obce Kunerad Monike Kaveckej (OĽaNO) hodil v piatok 10. júna v noci neznámy páchateľ zápalnú fľašu do záhrady jej rodinného domu, v ktorom spala so svojou rodinou.

Horiaca fľaša pristála na pozemku v tesnej blízkosti osobného auta, ktoré užíva. Informoval o tom Matúš Mandrák z Mediálneho tímu Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (OĽaNO).

Podľa predsedu poslaneckého klubu OĽaNO Michala Šipoša nejde o prvý útok na poslankyňu Kaveckú. Po rôznych prejavoch slovného zastrašovania však niekto po prvýkrát zvolil násilnú formu útoku.

„Odsudzujeme toto neprijateľné konanie a dúfame, že polícia a prokuratúra vyvinú maximálne úsilie na vyšetrenie tohto prípadu,” dodal.

Viac k témam: Pokus o útok, Zápalná fľaša
Zdroj: Webnoviny.sk – Poslankyni z OĽaNO niekto hodil zápaľnú fľašu k jej domu, v ktorom spala aj s rodinou © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií