fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Pre cestujúcich na Národnú púť v Šaštíne ZSSK vypraví posilnené vozne. Posilníme aj náhradnú autobusovú dopravu

Železničná spoločnosť Slovensko (ZSSK) verejnosti oznamuje, že pri príležitosti Národnej púte v Šaštíne nebudú vedené mimoriadne vlaky zo Zlatých Moraviec a Prievidze ako v ostatných rokoch.

Máte tip? napíšte nám mailom

13.9.2022 (Webnoviny.sk) –
Pri príležitosti Národnej púte v Šaštíne nebudú vedené mimoriadne vlaky zo Zlatých Moraviec a Prievidze. Dôvodom je nepretržitá výluka na trati Kúty – Trnava v úseku Smolenice – Trnava
Dňa 15. 9. 2022 však pre cestujúcich bude zabezpečená posilnená doprava v celom úseku trate Trnava – Kúty

Železničná spoločnosť Slovensko (ZSSK) verejnosti oznamuje, že pri príležitosti Národnej púte v Šaštíne nebudú vedené mimoriadne vlaky zo Zlatých Moraviec a Prievidze ako v ostatných rokoch. Je to predovšetkým z dôvodu nepretržitej výluky na trati Kúty – Trnava v úseku Smolenice – Trnava. Na mieste je prerušená vlaková doprava kvôli rekonštrukcii trati a vlaky sú nahradené náhradnou autobusovou dopravou (NAD). Bližšie informácie o výluke sme zverejnili aj dňa 12. 5. 2022 v tlačovej správe – https://www.zssk.sk/aktuality/na-useku-trnava-smolenice-bude-v-dosledku-vylukovych-prac-zavedena-nahradna-autobusova-doprava/.

Pre cestujúcich však bude zabezpečená posilnená doprava v celom úseku trate Trnava – Kúty.

Všetky vlaky, ktoré pôjdu dňa 15.9.2022 na úseku Kúty – Smolenice budú posilnené o 2 vozne a po ich posilnení bude kapacita vlakov 372 miest na sedenie.

Prečítajte si tiež:
Slovenský líder v kryptomenách spustil bezplatnú online akadémiu

NAD na úseku Trnava – Smolenice bude taktiež posilnená. Spoje NAD 2606 (Trnava 6:18 – Smolenice 6:48), NAD 2617 (Smolenice 13:05 – Trnava 13:35), NAD 2621 (Smolenice 15:05 – Trnava 15:35) budú vedené 5 autobusmi s celkovou kapacitou 300 miest na sedenie.

Zároveň prosíme našich zákazníkov, aby si cestovné lístky zakúpili v osobnej pokladnici ZSSK, cez náš e-shop či aplikáciu IDeme vlakom, keďže kúpa lístku v autobuse nie je možná. Taktiež našich cestujúcich upozorňuje, že preprava detských kočíkov a bicyklov nie je v NAD povolená. Preprava psa, alebo zvieraťa bez uzatvárateľnej schránky je v autobusoch taktiež vylúčená. Toto pravidlo sa nevzťahuje na psov sprevádzajúcich zdravotne postihnuté osoby.

Informáciu o výluke nájdete aj na našom webe pri vyhľadaní spojenia a nákupe cestovných lístkov alebo v sekcii Výluky – https://www.zssk.sk/wp-content/uploads/2022/06/informacia-o-vyluke-_NAD_TT_Smolenice_od-16.5.-2022.pdf.

Za všetky vzniknuté komplikácie sa našim cestujúcim úprimne ospravedlňujeme.

Informačný servis

Viac k témam: náhradná autobusová doprava, Národná púť, Posilnenie dopravy, PR, Púť v Šaštíne, Šaštín
Zdroj: Webnoviny.sk – Pre cestujúcich na Národnú púť v Šaštíne ZSSK vypraví posilnené vozne. Posilníme aj náhradnú autobusovú dopravu © SITA Všetky práva vyhradené.

Prečítajte si tiež:
Najdôveryhodnejším politikom je Pellegrini, po prvýkrát odsunul prezidentku Čaputovú v prieskume na druhé miesto
Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií