fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Pre hrozby ďalších raketových útokov vyhlásili v ukrajinskej Odese víkendový zákaz vychádzania

Ukrajinskí predstavitelia varovali, že sa ruské sily preskupujú, aby začali novú ofenzívu na juh a východ Ukrajiny.

Máte tip? napíšte nám mailom

9.4.2022 (Webnoviny.sk) – Úrady v ukrajinskom meste Odesa vyhlásili víkendový zákaz vychádzania pre hrozby ďalších raketových útokov.

Regionálna armáda na sociálnej sieti Facebook napísala, že zákaz vychádzania pre Odesu a Odeskú oblasť bude platiť od 9. apríla 21:00 do 11. apríla 6:00.

Viac o téme: Rusko-ukrajinský konflikt

Rozhodnutie prijali vzhľadom na udalosti v meste Kramatorsk, kde pri raketovom útoku prišlo o život zhruba 50 ľudí, a „hrozbu raketového útoku na Odesu“.

Ukrajinskí predstavitelia varovali, že sa ruské sily preskupujú, aby začali novú ofenzívu na juh a východ Ukrajiny po tom, ako sa stiahli z okolia Kyjiva a severu krajiny. Informuje o tom spravodajský portál BBC.

Zobraziť fotogalériu k článku:
Vojna na Ukrajine (fotografie)

Viac k témam: rusko-ukrajinský konflikt
Zdroj: Webnoviny.sk – Pre hrozby ďalších raketových útokov vyhlásili v ukrajinskej Odese víkendový zákaz vychádzania © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií